Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İblis Karanlığın Sahibi Full İzle 2022

Monoton hayattan sıkılanlar keyifli dakikalar geçirmek için futbol, film veya dizi izlemek ister. Sinemaların gözde filmlerinden biri olan İblis Karanlığın sahibi filmini izlemek isteyenler araştırmalarına hız verdi.

İblis Karanlığın Sahibi İzle

Korku filmi severleri heyecanlandıracak bir film sizlerle buluştu. İblis Karanlığın sahibi filmini izleyenler beğendiklerini ifade ediyor. Siz de bu film hakkında görüşlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

İblis Karanlığın Sahibi Künyesi

Yönetmen: Berk Aygül
Oyuncular: Doğancan Küçükağa, Fatih Paşalı, Sebahat Adalar

Formatlar: 2D

Filmin Özeti : Film, büyük bir çabayla ulaştığı definenin cinler tarafından sahipli olması sonucunda çıkmaza giren Levent’in kendisini ve ailesini bu durumdan kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatmaktadır.

İblis Karanlığın Sahibi Fragman İzle

İblis Karanlığın Sahibi Fragman ve Filmin Yorumları

Korkmak için film izlemek bazı insanlar için son derece gereksiz olabilir. Nitekim korku türünün tutkunları bilirler ki bu filmleri izleme amaçları tam olarak korkmak değildir. Korku duygusuyla birlikte vücudun salgıladığı adrenalin gibi hormonlar, anlık duygu değişimleri ve inişli çıkışlı tepki anları, izleyiciye üst düzey bir deneyim yaşatmasıdır.. Heyecanla vizyona girmesini bekliyoruz emeği geçenlere teşekkür ederim..

Korku izleyicisini heyacanlandıracak bir film olmuş, emeği geçen herkesi kutlarım.

Filmin tamamını izlemeyi sabırsızlıkla bekleyeceğim Güzel bir fragman merak uyandıran emeğinize sağlık 👍

Aynı mekanda çekilmiş başka bi korku fragmanı görmüştüm. Bu fragmanı görünce mekan adına itibar-ı iade niteliğinde bir kalite gözüme çarpıverdi.

Çok fazla beğenmedim ayırdığım vakite yazık oldu.

Korku sever bir izleyici olarak fragman ilgimi çekti , umarım filmi izledikten sonra da aynı tadı alırım.

Ben güzelliğin portresini beğenmiştim. Sanki yabancı bir korku filimi . Azıcık oyunculuk daha iyi olsaymiş en iyi gerilim filimlerimizden olurdu. Bende hala en iyisi. Tavsiye ederim.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler