Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle Disney Plus

Disney Plus bugün yaptığı duyuru ile birlikte ilk Türk içeriğini izleyiciler ile buluşturdu. Disney Plus Kaçış Dizisi Ne Zaman Başlayacak 2022? Disney Plus Kaçış Dizi Konusu, Oyuncuları haberimizin detaylarında…

Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle

Disney Plus bugün ilk Türkçe içeriğini izleyicilerle paylaştığını duyurdu. Duyuru ile birlikte Escape serisinin teması, oyuncu kadrosu ve yayın süresi hakkında bilgi geldi. Engin Akyürek’in yazıp seslendirdiği Kaçış dizisi Disney Plus platformunun açılışıyla izleyici karşısına çıkacak. Disney Plus Escape serisi ne zaman başlıyor? Disney Plus Escape dizisi temaları, oyuncuları.. Escape dizisi ile ilgili geliştirme ve bilgilere vipdizi.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

03 Medya ve Same Film, Disney Plus’ta yayınlanacak olan Escape dizisi için çalışıyor. Dizinin hikayelerini Engin Akyürek yazarken, senaryoyu Ali Doğançay yazdı. Aksiyon ve macera türünde yayınlanan dizinin yönetmen koltuğuna Yağız Alp Akaydın oturdu.

DİSNEY PLUS KAÇIŞ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Disney Plus 14 Haziran’da Türkiye’de ki faaliyetlerine başlayacağını bildirdi. Marvel serisinden birçok filme kadar Disney Plus’da yer alacak iken Türkiye’de başlayacak olan yapımlar ise her gün açıklanmaya devam ediyor.

Disney Plus Kaçış dizisi ile birlikte Türkçe içerik sayısı 10’a ulaştı. 14 Haziran’a kadar birçok projeden bilgiler gelmeye devam edecek iken Kaçış dizisine dair detaylarda paylaşılıyor.

Disney Plus için ilk hazır olan diziler arasında yer alan Kaçış Dizisi 14 Haziran’da platformun açılması ile birlikte seyircilerin karşısına geçecek.

DİSNEY PLUS KAÇIŞ DİZİ KONUSU

‘Kaçış’; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında sadece Disney Plus’ta yayınlanacak.

DİSNEY PLUS KAÇIŞ DİZİ OYUNCULARI

Disney Plus’da yayınlanacak olan Kaçış dizi oyuncuları da belli oldu. Diziden ilk görüntüler gelirken izleyiciler ise heyecanlı bir bekleyişe geçti.

Engin Akyürek
İrem Helvacıoğlu
Aziz Çapkurt
Onur Bay
Leyla Tanlar
Aras Aydın
Levent Ülgen

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler