Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 62. Bölüm Full İzle | EXXEN

Konuşanlar 62. Bölüm Full İzle. Türkiye’nin en büyük digital platformu EXXEN de yayınlanan Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 62. Bölüm Tek Parça İzleyenler tarafından merak ediliyordu. Konuşanlar ve Hasan Can Kaya arasındaki temposu yüksek sohbet 62. Bölüm de hız kesmeden devam edecek. Hafta içi Cuma günü yeni bölümüyle EXXEN üyeleriyle buluşmaya devam eden Konuşanlar 62. Bölümü ile her zamanki saatin de sizlerle olmaya devam edecek.

Konuşanlar 62. Bölüm İzle

EXXEN platformunun en sevilen programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden takipçilerini ve üyelerini kahkaha tufanına boğmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle üyeleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç konuklarıyla izleyiciler ile buluşacak. Konuk ettiği insanlar arasından 5 – 6 kişi seçerek insanların belki de normal hayatta birbirine çekinerek soracağı soruları seçtiği kişilere soran Hasan Can Kaya ve orada bulunan ve ekran başında izleyenler alınan cevaplarla gülme krizine girecek.

Konuşanlar 62. Bölüm de yine herkes bir sıçış bir de fantezisini anlatacak. Anlatılan hikayeleri duyduğunuz da istemsizce gülmeye hazır olun. Komedyen Hasan Can Kaya ile birlikte sahneye aldığı insanların tuhaf ve bir o kadar komik hikayelerini dinlediğiniz de kahkaha tufanı kopacak. Her bölümüyle şu zorlu zamanlar da insanların yüzlerini güldürebilen nadir programlardan biri olan Konuşanlar 62. Bölüm her zamanki günün de aynı saatinde izleyenler ile buluşacak.

Konuşanlar Bölümlerini Nereden İzleyebilirim?

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 62. bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 62. Bölüm Fragmanı İzle

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar 61. bölümü ile sizlerle olacak. Bir çok kişinin kahkahalar içerisinde izlediği son yılların fenomen programı Konuşanlar 61. bölümü fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı.


Benzer İçerik: Konuşanlar 61. Bölüm Full İzle | Exxen 01 Nisan 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 5 Ortalama: 2.6]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler