Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 63. Bölüm Full İzle | 15 Nisan Cuma

EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 63. Bölüm Full İzle. Her geçen gün büyümeye devam eden Türkiye’nin ilk digital platformu EXXEN de yayınlan Konuşanlar 63. Bölümü fragmanı yayınlandı. Üyeler tarafından heyecanla beklenen Konuşanlar 63. Bölüm her zamanki günün de yeni bölümüyle üyeler ile buluşacak. Hasan Can Kaya sunumuyla Konuşanlar 63. Bölüm Tek Parça İzle.

Konuşanlar 63. Bölüm İzle

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile yayın hayatına başlayan EXXEN platformu kurulduğu tarihten itibaren hızla büyümeye devam ediyor. İçin de barındırdığı binlerce içerikle insanları uygun fiyata izleme imkanı sunan EXXEN platformunun en çok izlenen programı şuan da Hasan Can Kayanın sunup yönettiği Konuşanlar oldu diyebiliriz.

Kısa zaman da çıkış yakalayarak milyonlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar programı hafta içi cuma günleri yeni bölümleriyle izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. EXXEN platformu üyeleri tarafından heyecanla beklenen yeni bölümü ise 15 Nisan 2022 tarihinde izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan her bölümü milyonlar tarafından izlenen Konuşanlar programının son yayınlanacak olan 63. bölümü şimdiden merak edilmeye başlandı.

Konuşanlar 63. Bölümü Nereden İzleyebilirim

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 63. bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 63. Bölüm Fragmanı İzle

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar 63. bölümü ile sizlerle olacak. Bir çok kişinin kahkahalar içerisinde izlediği son yılların fenomen programı Konuşanlar 63. bölümü fragmanı yayınlandı. Konuşanlar 63. bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı.

Benzer İçerik: Konuşanlar 62. Bölüm Full İzle | EXXEN

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler