Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 64. Bölüm Full İzle | 22 Nisan Cuma

EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 64. Bölüm Full İzle. Her geçen gün büyümeye devam eden Türkiye’nin ilk digital platformu EXXEN de yayınlan Konuşanlar 64. Bölümü yayınlandı. Üyeler tarafından heyecanla beklenen Konuşanlar 64. Bölüm her zamanki cuma günün de yeni bölümüyle üyeler ile buluşacak. Hasan Can Kaya sunumuyla Konuşanlar 64. Bölüm Son Bölüm İzle.

Konuşanlar 64. Bölüm İzle

Komedyen Hasan Can Kaya’nın son derece eğlenceli sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 64. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanlar yeni bölümü kaçırmayın.

Her bölümüyle üyeleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç konuklarıyla izleyiciler ile buluşacak. Konuk ettiği insanlar arasından 5 – 6 kişi seçerek insanların belki de normal hayatta birbirine çekinerek soracağı soruları seçtiği kişilere soran Hasan Can Kaya ve orada bulunan ve ekran başında izleyenler alınan cevaplarla gülme krizine girecek.

Hasan Can Kayanın samimi tavırları ve rahat konuşmaları programa katılan insanları da rahatlatırken bir çok konuğun da bu programa katılımını sağlıyor. Programa katılan insanlara sorulan sorular alınan cevaplar ekran başındaki binlerce izleyici de eğlendiriyor ve güldürüyor. Bir çok kişinin katılmak istediği ve bilet bulamadığı için EXXEN platformundan takip ettiği Konuşanlar 64. bölüm sizlerle olacak.

Konuşanlar 64. Bölümü Nereden İzleyebilirim

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 59 bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 64. Bölüm Fragmanı İzle

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar 64. bölümü ile sizlerle olacak. Bir çok kişinin kahkahalar içerisinde izlediği son yılların fenomen programı Konuşanlar 64. bölümü fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı.

Benzer İçerik: Konuşanlar 63. Bölüm Full İzle | 15 Nisan Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler