Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 65. Bölüm Full İzle | 29 Nisan Cuma

29 Nisan Cuma Konuşanlar 65. Bölüm Full İzle. Türkiye’nin ilk dizi ve film platformu olan EXXEN de en çok izlenen programlarında Konuşanların 65. Bölümü yayınlandı. Üyeler tarafından merakla beklenen Konuşanlar 65. Bölüm her zamanki günün de yeni bölümüyle üyeler ile buluşacak. Konuşanlar ile Hasan Can Kaya arasındaki eğlenceli sohbet 65. Bölüm de yine devam edecek.

Konuşanlar 65. Bölüm İzle

Kısa süre zarfında büyük çıkış yakalayarak milyonlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar programı hafta içi cuma günleri yeni bölümleriyle izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. EXXEN platformu üyeleri tarafından heyecanla beklenen yeni bölümü ise 29 Nisan 2022 tarihinde izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan her bölümü milyonlar tarafından izlenen Konuşanlar programının son yayınlanacak olan 65. bölümü şimdiden merak edilmeye başlandı.

EXXEN platformunun popüler programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden üyelerini ve katılımcılarını kahkaha tufanına tutmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle heyecanla izlenen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç konuklarıyla üyeleri ile buluşacak. Konuk ettiği insanlar arasından seçtiği kişilere yönelttiği  soruları ve aldığı komik cevaplarla Hasan Can Kaya ekran başındaki üyelerini gülme krizine sokacak.

Konuşanlar 65. Bölümü Nereden İzleyebilirim

EXXEN platformunda Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 65. bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için EXXEN’e üye olabilir; EXXEN + Spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. EXXEN + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 65. Bölüm Fragmanı İzle

Konuşanlar 65. Bölüm de yine herkes bir sıçış bir de fantezisini anlatacak. Anlatılan hikayeleri duyduğunuz da istemsizce gülmeye hazır olun. Komedyen Hasan Can Kaya ile birlikte sahneye aldığı insanların tuhaf ve bir o kadar komik hikayelerini dinlediğiniz de kahkaha tufanı kopacak. Her bölümüyle şu zorlu zamanlar da insanların yüzlerini güldürebilen nadir programlardan biri olan Konuşanlar 65. Bölüm her zamanki günün de aynı saatinde izleyenler ile buluşacak.

Benzer İçerik: Konuşanlar 64. Bölüm İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler