Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni Yasmin Balta’dan olay yaratacak sözler

Tik Tok fenomeni olan Yasmin Balta, Exxen de yayınlanan Konuşanlar programına katıldığını ve programdaki kahkaha seslerinin efekt olduğunu iddia etti. Ünlü fenomen zehir zemberek sözleri “O kadar sıkıcıydı ki, ara verildiği an çıktım ve bir daha geri dönmedim” dedi.

Peki Tiktok fenomeni Yasmin Balta’dan olay yaratacak sözleri neler ?

Konuşanlar programı Hasan Can Kaya’nın sunuculuğunu ve yapımcılığı üstlendiği özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören eğlence programıdır. Her hafta cuma günleri yeni bölümüyle sevenleriyle buluşuyor. Geçtiğimiz dönemde Youtube‘da yayınlanarak büyük kitleye ulaşmayı başaran ve on milyonlarca kişi tarafından ilgiyle izlenen ve program Acın Ilıcalı tarafından kendi platformu olan EXXEN’e transfer edildi. Komedi türündeli eğlence programı özellikle programı izlemeye gidenleri ve ekran başındakileri güldürüp eğlendirmesiyle beğeni toplayan bir programdır.

Ancak Tiktok fenomeni Yasmin Balta program ile ilgili belkide gelmiş geçmiş en ilginç itirafta bulundu. Şimdiye kadar kurgusuz komik anları sunucusu Hasan Can Kaya’nın ustaca yönetilmesiyle ekranlara eğlenceli anlar yansıtan programda Yasmin Balta bunun tam tersi olduğunu iddia ederek çok sıkıldığını kimsenin eğlenmediğini belirterek salondan ayrılıp bir daha dönmediğini söyledi.

İşte TikTok fenomeni Yasmin Balta’nın İstanbul Grand Pera’da çekilmekte olan Konuşanlar programı hakkında söyledikleri !

 ” Bilet bulamadım karaborsadan aldım normalin iki katı fiyatına aldım asla gitmenizi önermiyorum dedi izlediğimiz bölüm 55 dakika ama bir saat oldu programa katıldığınızda bir iki saat sürmüyor biz 14 de gittik 18.45 de anca çıktık sanılanın aksine dört buçuk saatte çekiliyor izlerken ki komiklik akıcılık esprilerin sırayla sırayla gelmesi o akışkanlık programa katıldığınızda olmuyor ve Hasan Can herkes den bir hikaye çıkması için herkesle inciğini cinliğine kadar sohbet ediyor malzeme çıkması için tabi ki bazıları sıkıcı oluyor bazı dikkat çekmeye çalışan komik olduğunu sanan geri insanlar oluyor bir tane kadın vardı benim olduğumda o kadar boş şeyler konuştu ki ben çok fazla keyif almadım zaten arada da çıktım benim bir arkadaşım şey demişti gideceksin ve bir daha konuşanları izlemeyeceksiniz sana söylüyorum demişti evet gerçekten izlemiyorum artık Konuşanları belki benim katıldığım program kötüdür belki diğerleri öyle değildir o da olabilir sadece ben kendi tecrübemi söylüyorum.” Dedi.

Tiktok fenomeni Yasmin Balta gelen tepkilerin ardından İnstagram hesabından açıklama yaptı.
Benim amacım Hasan Can’ı ve programı kötülemek değil ben zaten bu programa aşık olan biriydim zaten zar zor bilet bulup 1 yıl önce gittim TikTok a gelincede buna özel video çekmedim normal bir video çektim onun altına da şöyle bir yorum geldi Konuşanlarda o zaman neden öyle değildin bende Konuşanlar da neden kendim gibi olmadığımı enerjik ve eğlenceli halimi göstermediğimi söyledim bunu açıkladım.hiçbir şeklide programı kötülemedim. Dedi.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.