Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert Berivan Aygün kimdir instagram adresi ve nerede?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Berivan Aygün kimdir ve nerede? Müge Anlı onu arıyordu buldu !
Türkiye’nin en çok izlenilen kanalı ATV ‘de büyük ilgi gören sabah programı Müge Anlı ile Tatlı Sert‘in hafta içi her sabah yeni bölümü ile sevenleri ile buluşuyor. Kan donduran olayların ele alındığı canlı yayında Berivan Aygün’ün bulunması için çalışma başlatılmıştı.  Genç kadının nerede olduğu ailesi tarafından merak ediliyordu. Ailesi yayında Berivan’a çağrıda bulunarak ne olursa olsun korkmadan onlarla iletişime geçmesini istedi. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert Berivan Aygün kimdir ve nerede? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Reyting rekorları kıran sabah programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in bu haftada çarpıcı konular ve kayıpları ele alıyor. Son olarak kayıp genç kız Berivan Aygün ‘ü aramak için işe koyulan ekip çok geçmeden ona ulaşmayı başardı.  Genç kadının nerede olduğu çok merak ediliyor endişeli aile Müge Anlı’ya kızlarını bulması için yalvarıyordu. Çok geçmeden genç kızı Müge Anlı ekibi bulmayı başardı. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert Berivan Aygün kimdir ve nerede? Detaylar haberimizde yer alıyor.

 

Berivan Aygün kimdir?

Berivan Aygün henüz 24 yaşında. Aslen Mardinli. İzmir’de yaşıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan genç kızın instagram kullanıcı adı  @IIberivann ‘dır. Sosyal medyada neşeli fotoğraflarını paylaşan genç bir tekstil atölyesinde çalışıyor. Kendisinin son olarak erkek arkadaşıyla olduğu söyleniyor ve bu konudaki açıklamalar oldukça çelişkili. Aile Berivan’ın erkek arkadaşı Umut’a ulaşarak soruları sorduğunda en son geç saatlere kadar birlikte olduklarını ancak eve kendisinin bırakmadığını Berivan’ı Karşıyaka’dan taksiye bindirdiği ve daha sonra yollarının ayrıldığını söyledi. Çelişkili açıklamalar yapan Umut‘ta şüpheler toplanırken nihayet genç kızdan haber geldi ! Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert Berivan Aygün kimdir ve nerede?

Müge Anlı Berivan Aygün’ü Buldu !

Berivan Aygün’ün abilerinden korktuğu için iletişime geçmediğini söyleyen Müge Anlı genç kızın bir otelde hemen işe girdiğini belirtti . Ailesinin çok merak ettiği genç kız sağ salim bulundu. Bir arkadaşının yanına sığınan genç dayanamayıp ailesini arayıp bilgi verdi.

 

 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler