Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosu nerede ?

Müge Anlı Hakkında ;

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne başladığı yıl; Kanal 6’da staja başladı Staj yaparken kısa sürede kadroya alındı; yönetmen yardımcısı oldu. Kenan Erçetingöz’ün teklifi üzerine magazin gazeteciliğine başladı. Yıllar sonra program yapmaya başlayan Müge Anlı bu kadar başarılı olacağını tahmin ediyor muydu bilinmez ama programında  akıllardan hiç çıkmayacak konulara imza atarak halkın ilgisini ve takdirini kısa zamanda kazanıp yıllardır bu ilgiyi sürdürebilen bir programa hayat vermiştir.

ATV EKRANLARININ EN ÇOK TAKİP EDİLEN PROGRAMI MÜGE ANLI İLE TATLI SERT !

ATV ekranlarında, Müge Anlı’nın eşsiz sunumuyla hafta içi her sabah sevenleri ve her yaştan izleyiciyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunun yanı sıra yapımcılığınıda Müge Anlı yapıyor. Bunun yanında yönetmenliğini Hüseyin Coşkun’un üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert, 2008 yılından bu yana Atv’de sabah kuşağının gelmiş geçmiş en çok izlenen programları arasında yer alıyor. Kurgu olmayan konular ile gerçek hayatın içinden konuları ele alarak kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı programda Müge Anlı’ya  Avukat Rahmi Özkan ve Adli Tıp Uzmanı Şevki değerli bilgileri ile eşlik ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosu nerede ?

Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında sunuculuk yapan Müge Anlı başarılı sunuculuğunun yanında adaletli duruşu, doğru ve halktan bir bakış açısı sergilemesi ile 7’den 70’e herkesin hayranlığını kazanmıştır. Özellikte kadınların en çok güvendiği ünlü olarak bilinen Müge Anlı’yı hayranları çoğu zaman stüdyoda ziyaret ederek canlı görmek istiyorlar.  Program esnasındada Müge Anlı ‘nın  çok sık karşılaştığı bu durumda gelen çiçekleri sevgiyle kabul ediyor ve stüdyoya koymayı ihmal etmiyor. Sizlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosu nerede? nerede çekiliyor ? gibi soruları merak ediyorsanız sizler için ayrıntılı adres tarifi vereceğiz…

 

Önceden ATV kanalının Yenibosnadaki stüdyolarında çekilen program artık diğer tüm ekiple beraber 5. Levent’etaşınmıştır !

ATV stüdyoları 5.Levent’te yeni yapılan lüks binasına taşındı. Bünyesinde Sabah, ATV, A Haber gibi kanal ve gazetelerin olduğu grupta Turkuvaz Medya Center’daki ofisinde çalışma hayatlarını sürdürüyor.

ADRES ;

 Turkuvaz Medya Merkezi, medya ajansları, Güzeltepe Mah., 15 Temmuz Şehitler Cad., No:14/11, Eyüpsultan, İstanbul, Türkiye

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler