Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Nasıl Fenomen Oldum 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle

beIN CONNECT ekranlarında yayınlanan Nasıl Fenomen Oldum dizisi merakla bekleniyordu. Nasıl Fenomen Oldum 1. sezon 1. bölüm izleyicileri ile buluştu.

Nasıl Fenomen Oldum 1. bölümü izleyiciler tarafından beğeni ile karşılandı. Nasıl Fenomen Oldum 1. sezon 2. bölümü meraklı gözler ile bekleniyor. Nasıl Fenomen Oldum 2. bölümünü tek parça olarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde keyifle izleyebilirsiniz.

Nasıl Fenomen Oldum 1. Sezon

Nasıl Fenomen Oldum 1. Sezon yeni bölümleri ile sizlerle. Nasıl Fenomen Oldum 1. Sezon bölümlerini nereden izleyeceğini araştıranlar doğru adrestesiniz. Nasıl Fenomen Oldum 1. Sezon  bölümlerinin tamamını beIN CONNECT’den dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Nasıl Fenomen Oldum 1. Sezon 1. Bölümde Ala; babası büyük bir saadet zinciri dolandırıcılığıyla suçlanıp yargılanmamak için ülkeden kaçınca, başının çaresine bakmak zorunda kalır.

beIN CONNECT’in yeni dizisi Nasıl Fenomen Oldum sizlerle. Dizinin konusu; Babasının işlerinin bozulması yüzünden sahip olduğu her şeyi kaybeden sosyetik güzel Ala, şansını sosyal medyada deneyip fenomen olmaya karar verir.Ancak sosyal medyada takipçi kazanıp fenomen olmak hiç de düşündüğü gibi kolay olmayacaktır. beIN Originals etiketli komedin başrolünde Nilperi Şahinkaya bulunuyor. Diziyi Nasıl Fenomen Oldum İzle etiketiyle sitemizden yada beIN CONNECT’ten ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Nasıl Fenomen Oldum 1. Sezon Başladı

Nasıl Fenomen Oldum beIN CONNECT’te sizleri bekliyor.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler