Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

The Adam Project Full izle 2022

Netflix platformunda yayınlanan ve etkileyici bir film olduğu konuşulan The Adam Project izleyicilerinden tam not aldı.

Yetişkin Adam’ın bir kaza sonucu 13 yaşındaki versiyonuyla bir araya gelmesini ve geleceği kurtarmak için geçmişe doğru yolculuk etmelerini anlatan 4k formatındaki The Adam Project, 2022 yapımı bir aksiyon ile macera ve komedi filmidir.

The Adam Project Full İzle

Shawn Levy’nin yönettiği unutulmayacaklar arasına girecek film, 2050 yılında başlar. Adam Reed, mesleğinde başarılı ve yetenekli bir pilottur. Ryan Reynolds’un canlandırdığı Adam Reed, bir uzay gemisi çalıyor. Adam Reed’in patronu Maya, bu durum karşısında oldukça sinirlenip durumu benimseyemiyor. Maya, Adam Reed’e çaldığı uzay gemisini bir an önce getirmesi konusunda uyarı yapıyor. Maya, Adam Reed’i, çaldığı uzay gemisini getirmediği takdirde vurmakla tehdit ediyor. Ayrıca zaman yolculuğu yapmaya kalkışırsa da onu takip edip yakalayacağını söylüyor. Fakat yetenekli pilot Adam Reed, izini Maya’nın izleyicilerinden kaybettirmeyi başarıyor. Adam Reeds, yanlışlıkla bir solucan deliğine gidiyor. Adam Reed’in sonunda ne olduğunu bilmediği bu solucan deliği, kendisini inanamayacağı bir yere götürecektir. Adam Reed’in patronu Maya Sorian karakterini Catherine Keener isimli oyuncu canlandırır.

2022 yılında, 13 yaşında bir çocuk olan Adam Reed, iki sene önce ölmüş olan babasının yasını tutmaktadır. Adam Reed, her ne yaparsa yapsın, babasının yokluğuna alışamamıştır. Adam Reed, bir gece, garajından gelen bir ses duyar. Adam Reed, bu sesi takip eder ve garaja girer. Garajda, yaralı bir pilot vardır. Bu pilot, 13 yaşındaki Adam Reed’in, 2050 yılından gelen yetişkin versiyonudur.

Yetişkin ve çocuk olan Adam Reed, bir araya gelerek, ölmüş olan babalarını kurtarmaya karar verir. Aynı zamanda geçmişe giderek, hataları düzeltip geleceği kurtarmak isteyen 13 yaşındaki Adam Reed ve yetişkin Adam Reed, geçmişe doğru zaman yolculuğu yapmaya başlar. İkili bu görevleri yerine getirmeye çalışırken, aynı zamanda da birbirlerini esasında o kadar da çok sevmediklerini anlamaya başlarlar.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler