Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz Bu Haftaki Yarışmacılar | 18 – 22 Nisan 2022

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 18 – 22 Nisan 2022 haftası yarışmacıları insanlar tarafından merak ediliyor. Her hafta olduğu gibi birbirinden farklı beş kişinin yarıştığı Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları izleyenler tarafından araştırılmaya başlanmış. TV8 ekranlarında sevilerek takip edilen ve izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu hafta yarışacak isimler kimler olacak? merak edilen tüm soruların cevapları yazımızda sizlerle..

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 32. Hafta Yarışmacıları

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle TV8 ekranların da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz her hafta olduğu gibi bu hafta da beş farklı yarışmacı büyük ödül için 18 – 22 Nisan haftasında mücadele verecek. Geçen hafta kıran kırana geçen yarışmada sunucu Zuhal Topalın bayılması geçen haftaya damga vuran olaylardan birisi olmuştu.  Final günün de ise efendiliği ve konuşmalarıyla yaptığı yemeklerden en yüksek puanı alarak kazanan Yusuf olmuştu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta da üç kadın, iki erkek yarışmacıyla ekranlarda olacak. Birbirinden iddialı beş yarışmacı bu hafta da büyük ödül için Zuhal Topal’la Yemekteyiz de hünerlerini sergileyecek. Onlar yemek yaparken sunucu Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan verecek. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanacak.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu haftaki yarışmacıların isimleri Kenan, Muhammet, Bahar, Bilge ve Pınar olacak.  Nefis menüleriyle ve yemekleriyle bu hafta da izleyenleri ekran başına kilitleyecek olan yarışmacıların yaptıkları yorumlara inanamayacaksınız. Çekişmeli sahneleriyle Zuhal Topal’la Yemekteyiz hafta içi her gün 16:00 da TV8’de sizlerle olacak.

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 32. Hafta Fragmanı İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Nisan Cuma Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler