Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Nisan Cuma Puanları | Kim Birinci Oldu?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Nisan Cuma Puanları açıklandıktan sonra haftanın birincisi kim oldu? 1 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Süleyman Toprak yarıştı. Haftanın final günün de Süleyman Toprak kaç puan aldı? Süleyman Toprak bugün hangi menüyü yaptı? Zuhal Topal günün yarışmacısı Süleyman Toprağa kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Yemekteyiz canlı puan durumu sizlerle.

Yemekteyiz Toprak Kimdir?

Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programı yarışmacılarından Süleyman Toprak Denizi bugün puanlama öncesi sizlerle tanıtacağız. Bu haftanın flaş yorumlarını yaparak insanların dikkatini çeken Süleyman Toprak Deniz izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın final günün de yarışacak olan Süleyman Toprak Deniz oldukça iddialı konuşmalarıyla diğer yarışmacıların oklarını üzerine çekmişti. İzleyenler tarafından merak edilen Yemekteyiz Süleyman Toprak Deniz Kimdir? Yemekteyiz Süleyman Toprak Deniz kaç yaşında? Yemekteyiz Süleyman Toprak Deniz nereli? İşte detaylar..

Aslen Kütahyalı olan Süleyman Toprak Deniz 28 yaşında. Şuan bekar olan yarışmacımız Kimya Bölümü mezunudur. Aşçılık üzerine eğitim alan Süleyman Toprak Deniz şuan Resepsiyonist olarak çalışıyor. Bu haftanın iddialı yarışmacısı olarak final günün de büyük ödülü kazanmak istiyor.

1 Nisan Cuma Yemekteyiz Puanları

Aşçıların yarıştığı bu hafta da final günü yarışmacısı Süleyman Toprak Deniz oldu. Bu haftanın 5. gün yarışmacısı Süleyman Toprak Deniz yaptığı menüyle diğer yarışmacıları konuk etti. Yemeklerini sunan Süleyman Toprak Deniz program sonunda puanlandı. Süleyman Toprak Deniz’e verilen puanlar şöyle;

  • Nurbanu Hanım: 5 Puan
  • İsmail Bey: 6 Puan
  • Mesut Bey: 7 Puan
  • Berfu Bey: 5  Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Süleyman Toprak Deniz Toplam Puan: 30

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu?

TV8 ekranlarının en çok izlenen yemek programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta aşçıların yarıştı. Her bölümüyle izleyenlere keyifli saatle geçirten Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın en yüksek puanını alarak kazanan yarışmacısı netlik kazanacak. Süleyman Toprak Deniz’in de puanlanmasının ardından alınan toplam puanlar belli olduktan sonra sunucu Zuhal Topal 28 mart – 1 nisan 2022 haftasında yemekteyiz programının kazanan ismini açıkladı.

  • Nurbanu Hanım: 25 Puan
  • İsmail Bey: 35 Puan
  • Mesut Bey: 37 Puan
  • Berfu Bey: 31 Puan
  • Toprak: 30 Puan

Aşçıların yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 28 mart – 1 nisan 2022 haftasında Mesut Özer birinci oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 145. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mart Perşembe Puanları [Mesut]

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.