Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Nisan Salı Puanları [Yusuf]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Nisan Salı Puanları sonucun da Yusuf kaç puan aldı? Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında diğer yarışmacılar bugün yapılan puanlama da Yusuf beye kaç puan verdi? Gastronomi öğrencisi Yemekteyiz Yusuf’un menüsün de bugün hangi yemek vardı? Zuhal Topal kaç puan verdi? Yemekteyiz Yusuf bey en yüksek puanı kimden aldı? merak edilen tüm soruları haberimizde sizlerle.

Yemekteyiz Yusuf Kimdir?

Her hafta birbirinden renkli yarışmacıları ile TV8 ekranlarında sevilerek izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışacak isim Yusuf Gökkuş oldu. Bu haftanın iki erkek yarışmacılarından biri olan Yusuf beyi puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Yusuf Gökkuş bu hafta yaptığı iddialı açıklamalarla bu haftanın önemli isimlerinden birisi olarak ekranlarda dikkatleri çekmişti. İnternet arama motorlarında Yemekteyiz Yusuf kimdir? Yemekteyiz Yusuf kaç yaşında? Yemekteyiz Yusuf nereli? diye aranmaya başlayan yarışmacı hakkında ulaştığımız bilgileri alt kısımda paylaştık.

  • Aslen Sivaslı
  • İstanbul da yaşıyor
  • Gastronomi ikinci sınıfta okuyor

12 Nisan Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

Bu haftanın ikinci gün yarışmacısı olarak mutfaktaki marifetlerini sergileyen yarışmacı Yusuf’un yaptığı menüye diğer yarışmacılar ne yorum yaptı kaç puan verdiler programı kaçıran izleyenler tarafından merak edilerek araştırılmaya başlandı. Bizde bu yazımızda bugün yayınlanan 152. bölüm de yarışan Yusuf Gökkuş’a verilen puanları listeledik.

  • Erdem Bey: 6 Puan
  • Mülkiye Hanım: 7 Puan
  • Hilal Hanım: 7 Puan
  • Filiz Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Yusuf Gökkuş Toplam Puan: 33

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 152. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Nisan 2022 Puanları [Pazartesi]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler