Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Nisan Çarşamba Puanları [Hilal]

13 Nisan Çarşamba Yemekteyiz de bugün Hilal Bölüm yarıştı. Yaptığı yemeklerden ve sunumundan Hilal hanım kaç puan aldı? TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bu haftanın üçüncü günün de yarışan Hilal hanımın menüsünde hangi yemekler vardı? Hilal Bölüm yaptığı menüyle diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Sunucu Zuhal Topal Hilal Bölüm’e kaç puan verdi? Detaylar haberimizde..

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hilal Kimdir?

Her hafta olduğu gibi bu hafta da beş farklı yarışmacının katıldığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 11 – 15 Nisan 2022 haftasının yarışmacılarından biri olan Hilal Bölüm’ü puanlamadan önce sizlere kısaca tanıtacağız. Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinin başında yer alan Hilal hanım sivri diliyle ve diğer yarışmacılara verdiği puanlarla gündeme geldi. Yaptığı yerli yersiz yorumlarla tüm okları üzerine çeken Hilal Bölüm kimmiş öğrenelim.

  • Aslen Ordulu
  • İstanbul’da yaşıyor
  • Çok konuşan insanları sevmiyor
  • inatçı bir kişiliğe sahip

13 Nisan Çarşamba Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Hilal Bölüm özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını da kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Hilal hanım ilk önce çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yemeklere ve tatlıya yapılan yorumların ardından Hilal hanıma verilen puanlar şöyle oldu;

  • Erdem Bey: 5 Puan
  • Mülkiye Hanım: 4 Puan
  • Yusuf Bey: 5 Puan
  • Filiz Hanım: 5 Puan
  • Zuhal Topal: 5 Puan

Hilal Bölüm Toplam Puan: 24

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 153. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Nisan Salı Puanları [Yusuf]

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.