Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Nisan 2022 Puanları [Pazartesi]

18 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları açıklandı. Haftanın ilk günün de yeni yarışmacıları ile TV8 ekranlarında her zamanki saatinde izleyenler ile buluşacak olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugünün Puanları program severler tarafından merak ediliyor. Sevilerek izlenen Yemekteyiz de bugün yapılan puanlama da Zuhal Topal kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 – 22 nisan haftası yarışmacıları kimler? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde.

Yemekteyiz 18 – 22 Nisan Haftası Yarışmacıları

Ülkemizde en çok izlenen yemek programı Zuhal Topalın sunduğu TV8 ekranlarının sevilerek takip edilen yarışması Yemekteyiz bu hafta yeni yarışmacılarını sizlere tanıtacağız. Haftanın ilk günün de yapılan puanlama öncesi bugün yarışacak ve diğer günlerde büyük ödül için mücadele verecek beş yarışmacı hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta kimler yarışacak işte detaylar.

Her hafta olduğu gibi beş yeni yarışmacıyla yeni bölümleriyle ekranlara gelen Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz programında bu hafta 3 kadın, 2 erkek yarışmacı ile izleyenler ile buluşacak. Her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında hafta yarışacak isimler Kenan, Muhammet, Bahar, Bilge ve Pınar olacak.

18 Nisan Pazartesi Yemekteyiz Puanları

Haftanın ilk günün de mutfaktaki hünerlerini masaya döken yarışmacımız Pınar Zuhal Topal ve diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Pınar yaptığı menüye diğer yarışmacılar ne yorum yaptı kaç puan verdiler programı kaçıran izleyenler tarafından merak edilerek araştırılmaya başlandı.  Yaptığı menüyle ve sunumuyla TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluşan haftanın birinci gün yarışmacısını aldığı puanlar şöyle;

  • Bahar Hanım: 6 Puan
  • Kenan Bey: 7 Puan
  • Muhammet Bey: 6 Puan
  • Bilge Hanım: 5 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Pınar Toplam Puan: 31

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 156. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Nisan Cuma Puanları [Erdem] | Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler