Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19 Nisan Salı Puanları [Bilge]

19 Nisan Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Bilge Kılıç yarıştı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19 Nisan Salı Puanları açıklandı mı? Haftanın 2. gün yarışmacısı olan Yemekteyiz Bilge kaç puan aldı? Yemekteyiz Bilge kimdir? Zuhal Topal bugün yarışan Bilge’ye kaç puan verdi? Bilge hanımın menüsün de hangi yemekler vardı? Yemekteyiz Bilge diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Yemekteyiz Canlı Puan Durumu bugün sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bilge Kimdir?

Yemekteyiz programında bu haftanın 2. gün yarışmacısı Bilge Kılıç yayınlanan ilk bölüm de yaptığı yorumlar ve pembe saçlarıyla izleyenlerin dikkatlerini üzerine çekmiş ve insanlar onu araştırmaya başlamıştır. Bugün diğer yarışmacıları konuk eden Bilge Kılıç hakkında biz de bir araştırma yaptık ve merak edilen Yemekteyiz Bilge kimdir? Yemekteyiz Bilge nereli? Yemekteyiz Bilge kaç yaşında? gibi soruların cevaplarına ulaştık. İşte detaylar..

  • Aslen Şanlıurfalı
  • İstanbul da yaşıyor
  • 26 yaşında
  • Güvenlik görevlisi

19 Nisan Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

Bu haftanın iddialı yarışmacılarından biri olan Bilge Kılıç bugün mutfaktaki hünerlerini sergilemek için kolları sıvadı. Yarışmacılara verilen süreyi yetiştirmek için yemeğini hızlı ve özenle hazırlayan Bilge Kılıç yemeğini yaptıktan sonra masayı hazırladı. Daha sonra diğer yarışmacıların da katılımıyla sunumunu yaptı. İlk olarak çorbasını ikram etti daha sonra ana yemekleri servisi yaptı. Bilge Kılıç’ın yaptığı yemekler ve tatlılar yorumlandı ve puanlar verildi.

  • Bahar Hanım: 4 Puan
  • Kenan Bey: 4 Puan
  • Muhammet Bey: 5 Puan
  • Pınar Hanım: 3 Puan
  • Zuhal Topal: 5 Puan

Bilge Toplam Puan: 21

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 148. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Nisan 2022 Puanları [Pazartesi]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler