Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Nisan Pazartesi Puanları

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Nisan Pazartesi Puanları program severler tarafından heyecanla beklenmeye başlandı. TV8 ekranların da bugün 25 Nisan Pazartesi 16:00 da başlayan Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları programı takip eden izleyenler tarafından internet ortamında araştırıyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün hangi yarışmacı yarıştı? Yemekteyiz birinci gün yarışmacısı kaç puan aldı? Zuhal Topal kaç puan verdi?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Haftaki Yarışmacılar

TV8 ekranların da en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 25 – 29 Nisan 2022 haftasında yeni yarışmacıların kimler olduğu insanlar tarafından merak ediliyor. Bu hafta Hatay yöresine ait yemekleri gören program severlere yarışmacıların nereli olduklarını da araştırmaya başladı.

Bu hafta da iki erkek, üç kadın yarışmacının mücadele edeceği Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 33. hafta yarışmacılarının yaptığı yorumlar ve puanlarıyla bu hafta yayınlanacak bölümlerde sizlerle olacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni yarışmacılar hakkında yaptığımız araştırma da Işık ve Neslihan isimlerine ulaştık. Bugün yayınlanacak yeni bölümden sonra yarışmacıları detaylı olarak sizlere haberimizde tanıtacağız.

25 Nisan Pazartesi Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

  • Yavuz Bey: 5 Puan
  • Ozan Bey: 5 Puan
  • Suna Hanım: 4 Puan
  • Işık Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 5 Puan

Şengül Toplam Puan: 25

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 161. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de haftanın birinci günün de yapılan yarışmada verilen puanlar ve yapılan yorumlar bugün yayınlanacak yeni bölümde sizlerle olacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz hafta içi her gün TV8 de 16:00 da başlıyor.

Benzer İçerik: Yemekteyiz Kim Birinci Oldu 22 Nisan Cuma?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler