Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Nisan Salı Puanları (Yavuz)

26 Nisan Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu program takipçileri tarafından internette araştırılmaya başlandı. Türkiye’nin en çok izlenen programlarından biri olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Yavuz kaç puan aldı? TV8 ekranlarının en sevilen yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz de Yavuz hangi yemeği yaptı? Zuhal Topal  günün yarışmacısı Yavuza kaç puan verdi? gibi bir çok sorunun cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yemekteyiz Puan Durumu 26 Nisan 2022

Zuhal Topal’ın sunumuyla bugün TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programın da Yavuz Balcı yarıştı. Bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Yavuz Balcı kendisine güvendiğini ve eleştirmeyi çok sevdiğini dile getirmişti.

Bu haftanın ilk günün de konuk olduğu Neslihan hanımın evinde yaptığı yorumlarla izleyenlerinde radarından kaçmayan Yavuz Balcı bugün menüsüyle diğer yarışmacıları konuk etti. Özenle hazırladığı yemekleri ve çorbaları sunan Yavuz Balcı aldığı yorumlar karşısında sinirlerine hakim olamayarak Neslihan hanımı masandan kovdu. Bu olaya çok üzülen Neslihan hanım sinirlerine hakim olamayarak ağladı. Program sonunda Yavuz Balcıya yapılan yorumlar ve puanlar şöyle;

  • Ozan Bey: 8 Puan
  • Neslihan Hanım: 5 Puan
  • Suna Hanım: 7 Puan
  • Işık Hanım: 8 Puan
  • Zuhal Topal: 8 Puan

Yemekteyiz Son Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Yemekteyiz Yavuz Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler