Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Nisan Çarşamba Puanları (Ozan)

27 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu açıklandı. TV8 ekranlarında bugün yeni bölümüyle ekranlara gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de Ozan bey diğer yarışmacıları konuk etti. Bu haftanın üçüncü günü yarışmacısı olarak ekranlar da olan Ozan bey yaptığı yemeklerden ve sunumlardan puanlandı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Nisan Çarşamba yapılan puanlamada Ozan kaç puan aldı? Detaylar haberimizde.

Yemekteyiz Puan Durumu 27 Nisan 2022

Zuhal Topalın sunumuyla bugün ekranlara gelen Yemekteyiz programında Ozan bey yarıştı. Hafta içi her gün TV8 ekranların da sevilerek izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın iki erkek yarışmacısından biri olan Ozan hafta başından beri suskun tavırlarıyla izleyenlerin dikkatlerini çekmişti. Yaptığı yerinde yorumlar ve verdiği puanlarla adaletli bir yarışma çıkaran Ozan bey bugün kendi günün de diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

  • Yavuz Bey: 4 Puan
  • Neslihan Hanım: 4 Puan
  • Suna Hanım: 5 Puan
  • Işık Hanım: 7 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 163. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Nisan Salı Puanları (Yavuz)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.