Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Nisan Cuma Puanları (Işık) | Kim Kazandı Bu Hafta?

29 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? TV8 ekranların da en çok izlenen Yemekteyiz programında 22 Nisan cuma günü yarışan Işık kaç puan aldı? Program severler tarafından merak edilen Yemekteyiz Işık kim? Bugün yapılan puanlama sonucunda Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim birinci oldu? Zuhal Topal haftanın final günün de yarışan Işık’a kaç puan verdi? Tüm sorunların cevapları haberimizde sizlerle.

Yemekteyiz Işık Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu haftanın en çok merak edilen yarışmacılarından biri olan Işık Başboğa’yı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Özellikle diğer yarışmacıların evlerin de yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine çeken Işık hanım program severler tarafından internet ortamında ve sosyal medyada Yemekteyiz Işık kimdir? olarak araştırılmaya başlandı. Bu haftanın final günün de yarışacak Yemekteyiz Işık hanımı yakından tanıyalım.

  • Aslen Batmanlı
  • İstanbul da yaşıyor
  • 1 çocuğu var
  • E-ticaretle uğraşıyor
  • Online butik işletmecisi

Yemekteyiz 29 Nisan Cuma Puan Durumu (Işık)

TV8 ekranların da bu haftanın final günün de yarışan Işık diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Sivri diliyle herkesin hedefin de olan Işık hanımın günü iple çekiliyordu. Bugün yaptığı yemeklere ve sunumlara puan verilen Işık Başboğa’ya verilen puanları aşağıda listeledik;

  • Yavuz Bey: 4 Puan
  • Ozan Bey: 3 Puan
  • Neslihan Hanım: 4 Puan
  • Suna Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 4 Puan

Işık Başboğa Toplam Puan: 21

Yemekteyiz Kim Birinci Oldu 29 Nisan?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 25 – 29 Nisan 2022 haftasında büyük ödül için kıyasıya mücadele veren yarışmacılar için bugün yapılacak Işık hanımın puanlamasının ardından kazanan netlik kazandı. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle TV8 ekranlarından izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftayı da geride bıraktık. Her hafta birbirinden farklı 5 yarışmacının yarıştığı programda bu hafta yarışan isimler Ozan, Yavuz, Suna, Neslihan ve Işık olmuştu. Aldıkları toplam puanlar sonucunda bu haftanın kazanan ismi ise program severler tarafından heyecanla bekleniyordu. İşte bu haftanın kazanan ismi;

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de en yüksek puanı alarak bu haftanın birincisi Yavuz Balcı oluyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 165. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Nisan Perşembe Puanları (Suna)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler