Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Nisan Pazartesi Puanları

4 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları program severler tarafından merak ediliyor. Hafta içi her gün 16:00 da TV8 kanalın da başlayan Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ramazana özel yeni bölümleriyle izleyenleri ile buluşacak. Haftanın birinci günü yarışmacısının yaptığı menü ve aldığı puanlar insanlar tarafından sosyal medya da ve internet arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz canlı puan durumu sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Haftaki Yarışmacılar

Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da bu haftanın yarışmacılarının isimleri insanlar tarafından merak ediliyor. Her hafta yeni yarışmacıları ile ekranlara gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de geçen hafta aşçılar yarışmış her bölümü olaylı ve tartışmalı geçmişti. Zuhal Topal’ın sunumuyla Yemekteyiz programın da final günün de en yüksek puanı alarak Mesut Özer birinci olmuş büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olmuştu.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Yemekteyiz programının olup olmayacağı belli olmadığı için yarışmacılar hakkında detaylı bilgilere ulaşamamıştık. Yayınlanan son bölümden sonra 30. Hafta Fragmanı ile programın devam edeceği netlik kazandı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta 4 kadın 1 erkek yarışmacı ile ekranlarda sizlerle olacak. Büyük ödül için kıyasıya mücadele verecek olan yarışmacılara şimdiden başarılar diliyoruz.

4 Nisan Pazartesi Yemekteyiz Puan Durumu

Yemekteyiz programın da bu haftanın 1. gün yarışmacısının yaptığı menü ve aldığı puanlar program takipçileri tarafından merak ediliyor. Bugün yaptığı menüyle diğer yarışmacıları konuk eden 1. gün yarışmacısı aldığı puanlar karşısında şok oldu. Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz de haftanın ilk günün de yapılan yorumlara inanamayacaksınız.

  • Ülkü Naz Hanım: 5 Puan
  • Elif Hanım: 6 Puan
  • Havva Hanım: 6 Puan
  • Sultan Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Furkan Bey Toplam Puan: 29

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30. Hafta Fragmanı İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Nisan Cuma Puanları | Kim Birinci Oldu?

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.