Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Nisan Salı Puanları [Ülkü Naz]

5 Nisan Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Ülkü Naz yarışacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Nisan Salı Puanları açıklandı mı? Haftanın 2. gün yarışmacısı olan Yemekteyiz Ülkü Naz kaç puan aldı? Yemekteyiz Ülkü Naz kimdir? Zuhal Topal bugün yarışan Ülkü Naza kaç puan verdi? Ülkü Nazın menüsün de hangi yemekler vardı? Yemekteyiz Ülkü Naz diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Yemekteyiz Canlı Puan Durumu sizlerle.

Yemekteyiz Ülkü Naz Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın 2. gün yarışmacısı Ülkü Naz Eski yayınlanan ilk bölüm de yaptığı yorumlar izleyenlerin dikkatlerini üzerine çekmiş ve insanlar onu araştırmaya başlamıştır. İzleyenlerin gıcık aldığı Ülkü Naz haftanın 1. günün de konuk olduğu Furkan Yavuzun yemeğin de yaptığı hareketler izleyenleri sinir etmişti. Bugün diğer yarışmacıları konuk edecek olan Ülkü Naz hanım hakkında biz de bir araştırma yaptık ve merak edilen Yemekteyiz Ülkü Naz kimdir? Yemekteyiz Ülkü Naz nereli? Yemekteyiz Ülkü Naz kaç yaşında? gibi soruların cevaplarına ulaştık.

İstanbul Gaziosmanpaşa da yaşayan Ülkü Naz Eski aslen Ordulu. 2 yıllık aşçılık mezunu olan yarışmacımız 5 yıldır aşçılık yapıyor. Bu program da büyük ödülü kazanacağını söyleyen Ülkü Naz hanım oldukça iddialı.

5 Nisan Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

Bu haftanın iddialı yarışmacılarından biri olan Ülkü Naz hanım bugün mutfaktaki hünerlerini sergilemek için işe koyuldu. Yarışmacılara verilen süreyi yetiştirmek için yemeğini hızlı ve özenle hazırlayan Ülkü Naz hanım yemeğini yaptıktan sonra masayı hazırladı. Daha sonra üzerini değişen Ülkü Naz hanım diğer yarışmacıların da katılımıyla sunumunu yaptı. İlk önce çorbasını ikram etti daha sonra ana yemekleri servisi yaptı. Son olarak puanlanmak üzere beklemeye başlayan Ülkü Naz hanımın yaptığı yemekler ve tatlılar yorumlandı ve puanlar verildi.

  • Furkan Bey: 5 Puan
  • Elif Hanım: 8 Puan
  • Havva Hanım: 6 Puan
  • Sultan Hanım: 5 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Ülkü Naz Toplam Puan: 30

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 147. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Nisan Pazartesi Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler