Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 6 Nisan Çarşamba Puanları [Elif]

6 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları program severler tarafından heyecanla takip ediliyor. TV8 ekranların da Zuhal Topal’la Yemekteyiz 6 Nisan Çarşamba yarışmacısı Elif kaç puan aldı? İzleyenler tarafından merak edilen Yemekteyiz Elif kim? Bugün yarışan Elif Zuhal Topal’la Yemekteyiz de hangi yemeği yaptı? Haftanın 3. gün yarışmacısı Elife Zuhal Topal kaç puan verdi? Merak edilen tüm sorunların cevapları yazımızda sizlerle.

Yemekteyiz Elif Kimdir?

Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz programında bu haftanın üçüncü gün yarışmacısı olarak hünerlerini gösterecek olan Elif Kahrıman program takipçileri tarafından merak ediliyor. Yaptığı yorumlarla ve konuşmalarıyla oldukça iddialı bir yarışmacı olarak görünen Yemekteyiz Elif kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Elif nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Elif kaç yaşında? soruların cevapları burada.

Yemekteyiz 4 – 8 Nisan 2022 haftası yarışmacılarından Elif Kahrıman aslen Rizeli. İstanbul da yaşayan yarışmacımız ev hanımı. Oldukça iddialı olan Elif Kahrıman yemekler konusun da kendine oldukça güveniyor.

6 Nisan Çarşamba Yemekteyiz Puan Durumu

Hafta başından beri konuk olduğu diğer yarışmacılar da puanlama öncesi yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine çeken Elif Kahrıman bugün kendi günün de diğer yarışmacıları konuk edecek. Kendine güveni tam olan yarışmacımız yaptığı yemeklere çok güvendiğini bu haftanın birincisinin kendisi olacağını söylemişti. Bugün yapılacak puanlamayı yarışmacılar kadar da ekran başındaki izleyiciler de merakla bekliyor. Program sonun da yaptığı yemekten sunumundan ve temizliğinden puanlanan Elif Kahrımana verilen puanlar şöyle;

  • Furkan Bey: 7 Puan
  • Ülkü Naz Hanım: 8 Puan
  • Havva Hanım: 7 Puan
  • Sultan Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Elif Toplam Puan: 35

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 148. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Nisan Salı Puanları [Ülkü Naz]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler