Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Nisan Perşembe Puanları [Havva]

7 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Havva yarışacak. TV8 ekranlarının en çok izlenen yemek programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Havva kaç puan aldı? Yemekteyiz bu haftanın 4. gün yarışmacılarından Havva kim? Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bugün yarışan Havva hanımın menüsünde hangi yemek vardı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Nisan Perşembe canlı puan durumu yazımızda sizlerle olacak.

Yemekteyiz Havva Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de haftanın iddialı yarışmacılarından biri olan Havva Kasım’ı bugün yayınlanacak yeni bölümde yarışırken göreceğiz. Kendine güvendiğini bu haftanın kazananı kendi olacağını dile getiren Havva Kasım yaptığı yorumlar ve verdiği puanlar ile insanların dikkatini çekmeyi başardı. Final günü öncesi alacağı puanların çok önemli olduğunu söyleyen Havva Kasım hakkında izleyenler Yemekteyiz Havva kimdir? Yemekteyiz Havva nereli? Yemekteyiz Havva kaç yaşında? Yemekteyiz Havva instagram hesabı var mı? merak ediyor. Bizde bu yazımızda Havva hanım hakkında topladığımız bilgileri okuyucularımızla paylaşacağız.

Aslen Giresunlu olan Havva hanım İstanbul’da yaşıyor. Gıda teknikeri olan yarışmacımız Havva Kasım şuan aşçı yardımcısı olarak özel bir şirkette çalışıyor. Yemeklere çok hakim olduğunu söyleyen Havva hanım 4 yıllık evli ve 3 yaşında bir çocuğu var.

7 Nisan Perşembe Yemekteyiz Puan Durumu

Yaptığı tartışmalar ile bu haftanın flaş isimlerinden biri olan Havva hanım bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz de hünerlerini sergiledi. Yaptığı menüye çok güvenen ve en yüksek puanı alarak final günün de 15.000 TL ödülü kazanacağını söyleyen yarışmacımızın bugün yapılan puanlamada kaç puan aldığı izleyenler tarafından merakla bekleniyordu. Haftanın 4. günün de diğer yarışmacıları konuk eden Havva hanıma verilen puanlar şöyle;

  • Furkan Bey: 8 Puan
  • Ülkü Naz Hanım: 8 Puan
  • Elif Hanım: 8 Puan
  • Sultan Hanım: 7 Puan
  • Zuhal Topal: 8 Puan

Havva Kasım Toplam Puan: 39

Yemekteyiz 149. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 6 Nisan Çarşamba Puanları [Elif]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler