Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Nisan Cuma Puanları [Kim Birinci Oldu]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Nisan Cuma Puanları sonucunda kim birinci oldu bu hafta? TV8 ekranlarında hafta içi her gün 16:00 da başlayan Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün kim kazandı? Sunucu Zuhal Topal ile Yemekteyiz de günün yarışmacısı Sultan kaç puan aldı? 8 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz puan durumu açıklandı mı? Zuhal Topal bugün yarışan Sultana kaç puan verdi? Yemekteyiz Sultanın menüsünde hangi yemek vardı? Merak edilen tüm soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Yemekteyiz Sultan Kimdir?

Konuşmaları ve yorumlarıyla insanları eğlendiren bir kişilik olduğu her halinden belli olan Sultan Çakır’ı sizlere puanlama öncesi kısaca tanıtacağız. ”Yemekteyiz Sultan” olarak internette ve sosyal medya hesaplarında araştırılan Sultan Çakır bu haftanın en çok merak edilen isimlerinden birisiydi. Final günün de yarışacak olan Sultan hanım dün yapılan Havva hanımın puanlamasında söylediği ”Yarın çelik yelek giyeceğim bu arada” diyerek insanları kahkahaya boğan Yemekteyiz Sultan kimdir? Yemekteyiz Sultan kaç yaşında? Yemekteyiz Sultan nereli? gibi soruların cevapları yazımızda.

Aslen Afyonlu olan yarışmacımız Sultan Çakır İstanbul Kartal da oturuyor. Bekar olan Sultan Çakır 38 yaşında ve hiç evlilik yapmamış. Konuşmayı izlediğiniz bölümlerden anlayacağınız üzere çok seven Sultan Çakır daha önce bir mide küçültme ameliyatı sonucunda 101 kilodan, 57 kiloya düşmüş. Kasiyerlik mesleğiyle hayatını sürdüren Sultan hanım bu haftanın iddialı isimlerinden birisi.

8 Nisan Cuma Yemekteyiz Puan Durumu [Sultan]

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de haftanın final günün de Sultan Çakır yarıştı. Kişiliği ile izleyenlerin çok sevdiği yarışmacılardan biri olan Sultan hanım programın sonunda diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Yemekteyiz Sultan bugün hangi yemekleri yaptı? Haftanın 5. gün yarışmacısı olarak günün sonunda Yemekteyiz Sultan Çakır toplam kaç puan aldı? Merak edilen bilgiler aşağıda puan tablosunda açıklanmıştır.

  • Furkan Bey: 5 Puan
  • Ülkü Naz Hanım: 5 Puan
  • Elif Hanım: 5 Puan
  • Havva Hanım: 4 Puan
  • Zuhal Topal: 5 Puan

Sultan Çakır Toplam Puan: 24

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu Bu Hafta?

4-8 Nisan 2022 haftasında büyük ödül için kıyasıya mücadele veren yarışmacılar için bugün yapılacak Sultan hanımın puanlamasının ardından kazanan netlik kazanacak. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle TV8 ekranlarından izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftayı da geride bıraktık. Her hafta birbirinden farklı 5 yarışmacının yarıştığı programda bu hafta yarışan isimler Furkan, Ülkü Naz, Elif, Havva ve Sultan hanım olmuştu. Aldıkları toplam puanlar sonucunda bu haftanın kazanan ismi ise program severler tarafından heyecanla bekleniyordu. İşte bu haftanın kazanan ismi;

  • Furkan Bey: 29 Puan
  • Ülkü Naz Hanım: 30 Puan
  • Elif Hanım: 35 Puan
  • Havva Hanım: 39 Puan
  • Sultan Hanım: 24 Puan

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de en yüksek puanı alarak bu haftanın kazanan ismi Havva oluyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 150. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Nisan Perşembe Puanları [Havva]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler