Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

40 2. Sezon 1. Bölüm İzle | Cemil İpekçi

40 2. Sezon 1. Bölüm İzle. BluTV platformunda yayınlanan 40 programı 2. sezonu ile üyelerle buluştu. Cansu Canan’ın sunumuyla hafta sonu Pazar günü yayınlanan 40 2. Sezon 1. Bölüm konuğu Cemil İpekçi oldu. Eşcinsel olduğunu ve bunu nasıl anladığını Cansu Canan’a anlattı. Yayınlanan 2. sezon 1. bölümü ile ile çok ses getirecek olan 40 programın da bir çok konuda sorulan sorular tümü ile sizlerle.

40 İzle BluTV

Özgün ‘hard talk’ formatını Türkiye’ye tanıtan ‘40’ta siyaset, sanat, spor ve popüler kültür dünyasının önde gelen isimleri, Cansu Canan Özgen yanıtlanması zor sorularına samimi cevaplar veriyor.

Her bir yanıt için konuklara yalnızca 2 dakika süre ayrılan programda, toplamda 40 soru soruluyor. En sert soruların rengi kırmızı. Konuk cevap vermek istemediği soruları pas geçme hakkına sahip. Programda şimdiye kadar dile getirilmemiş ya da sorulması zor olanlar gün yüzüne çıkıyor.

Soruları en keskin haliyle soran cesur program 40’ın yeni sezonunun ilk bölüm konuğu Cemil İpekçi. Sorması zor, cevaplaması daha da zor olan 40 soruya Cemil İpekçi’nin verdiği samimi cevapları kaçırmayın.

Cemil İpekçi 40 Programı

Cemil İpekçi Eşcinsel olduğunu nasıl anladı? Cansu Canan Özgen bu sorusuna Cemil ipekçi şöyle cevap verdi. ”Valla ben eşcinsel olduğumu anlamadım çünkü ben erkek olduğumu yedi yaşında fark ettim. Ben 7 yaşına kadar kendimi kız zannediyordum. Ablamı bir gün banyo yaparken kapı açıkmış ablamı görünce çıplak kendi vücudumun farklı olduğunu fark ettim. Dadıma gittin dedim ki ablamla vücudumun aynı olmadığını söyledim oda sen erkek tabi ki aynı olmaz dedi.

Okulda da çok zorluk çektim bir sürü lakaplar takıldı kız gibiydim sonra 11 yaşında tüylerim çıkmaya başlayınca Babam çok iyi arkadaşımdı Baba değil arkadaştı yani ama çok iyi arkadaştı. Galiba babam anladı ve bana dedi ki alışacaksın bu bedene alışacaksın bu bedeni sevmeye bak ve sevdim flörtler ettim nişanlandım gayet bıçkın oldum ama hep içimde var ve 19 yaşındaydım aşık olmadım öyle yani bir ilişki yaşadım ve o ilişkim de fark ettim ki evet ben bir kadınla da beraber olabilirim ama ruhum o değil.

Benzer İçerik: Kuş Uçuşu Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler