Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Full İzle

Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Full İzle. Sinemaya gitmek isteyen film severler için hazırlamış olduğumuz bu yazımız da Allah Yazdıysa Bozsun Filmi hakkında yapılmış olan yorum ve düşünceleri özet olarak haberimiz de sizlerle paylaşacağız. Allah Yazdıysa Bozsun Filmi fragmanın yayınlanmasından sonra insanlar bu film hakkında araştırmaya yapmaya başladı.

Allah Yazdıysa Bozsun Film Konusu

Allah Yazdıysa Bozsun, rüyasında arkadaşının nişanlısıyla evlendiğini gören genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Irmak, aşkta yüzü gülmeden 30’lu yaşlarına gelen genç bir kadındır. Onun hayatı, ilk defa kaldığı bir evde yastığının altına anahtar koymasıyla bambaşka bir hal alır. Rüyasında en yakın arkadaşı olan Eliz’in nişanlısı Burak ile evlendiğini gören Irmak, bu korkunç rüyayı aklından çıkarmaya çalışır. Ancak rüyada gördüklerinin akabinde Irmak kendisini beklenmedik durumların içinde bulur.

Allah Yazdıysa Bozsun Oyuncuları

Yapımcılığını Ferit Turhan’ın kurucusu olduğu Lara 1 yapım şirketinin üstlendiği filmin senaryosunu Gökçe Tezdoğan ve Gökhan Yıldız Birlikte kaleme aldı. Filmin yönetmen koltuğun da ise Barış Yöş oturuyor. Romantik komedi türündeki filmin başrollerin de Gonca Vuslateri, Burak Yamantürk ve Öznur Serçeler yer alıyor.

Allah Yazdıysa Bozsun İzle

Film Irmak’ın Allah Yazdıysa bozsun dedirten rüyasıyla başlıyor. Bu yılın iddialı yapımları arasında yer alan film 18 Mart 2022 yılında vizyona girdi.

Sıradan bir hayat yaşarken, sürekli aşkı kaçırıyor Irmak. Aşık olduğu ilk ve tek kişi çocukluktan kalan mektup arkadaşı. Birbirlerini hiç görmeden mektup arkadaşları yıllarca birbirlerini hiç görmeden konuşmaya devam eder ve çok iyi anlaşırlar. Çok iyi anlaşmak da beraberinde sevgiyi getirmiş. Fakat biraz zaman geçtikten sonra mektuplaşmayı bırakırlar ve birbirlerini kaybederler. Günler gelir geçer Irmak 30’lu yaşlarına gelir ve çok yakın arkadaşı olan Eliz’in nişanının olduğu gece akıllarına bir hurafe gelir.

Yastığın altına evinin anahtarını koyarsan, evleneceğin adamı görürmüşsün. Ne göreceklerini merak eden Irmak ve arkadaşları bu hurafeyi dener. Irmak rüyasında hiç istemediği bir kişiyi görür o kişi Eliz’in nişanlısıdır.

Benzer İçerik: Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında Türkçe Dublaj İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler