Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Yakar 55. Bölüm Full İzle

Aşk Yakar 55. Bölüm Full İzle Aşk Yakar Pazartesi – Cuma günleri ekranlara geliyor. Haftanın 4 günü izleyicileri ile buluşan dizide yeni gelişmeler oluyor.

Aşk Yakar hafta için Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri saatler 23:50’yi gösterdiğinde ekranlara geliyor. Aşk Yakar 55. bölümünde sizleri neler bekliyor. Kanal 7 ekranlarında yeni bölüm sizleri bekliyor.

Aşk Yakar 55. Bölüm izle

Aşk Yakar’da bu bölüm Mehek ve Shaurya yarışmada rakip olur. Shaurya kazanmak için her yolu dener. Yarışmanın kazananı kim olacak? Ekranların sevilen dizisi Aşk Yakar 29 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 55. bölümüyle kanal 7 de.

Aşk Yakar 55. Bölüm

Şital, Mehek’i kullanarak kızı Sonal ve damadı Mohit’e yaklaşmayı düşünür. Ünlü bir yemek yarışması düzenleneceğini öğrenen Mohit, Mehek’le konuşup yarışmada yanlarında yer almasını ister. Şital bu yarışmada kazanılacak para ödülüne el koymayı planlar. Öte yandan Shaurya da Mehek’e güvenip yarışmaya katılmaya karar verir fakat Mehek’in Mohit’in yanında olacağını öğrenince büyük bir şok yaşar. Shaurya Mehek olmazsa yarışmayı kazanamayacağını söyleyerek onu ikna etmeye çalışır. Mehek yarışma için kimi seçecek?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler