Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 56. Bölüm Full İzle | 2 Mayıs Pazartesi

Canım Annem 56. Bölüm Full İzle. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından tam not alan TV8 ekranlarının sevilen dizisi Canım Annem 56. Bölümü kaçıran dizi severler internette araştırılmaya başladı. Canım Annem son bölüm izle, Canım Annem 56. bölüm tek parça full izle,

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem Hangi Günler, Saat Kaçta?

TV8 ekranlarının en çok izlenen günlük dizisi Canım Annem hafta içi her gün ekranlara geliyor. Saatler 14:45’ı gösterdiğinde başlayan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Canım Annem dizisini Tek Parça Full izlemek isteyenler doğru adrestesiniz.

Canım Annem 56. Bölüm İzle

Melek, Zeynep’i kan vermeye ikna edenin kendisi olduğu yalanını söylemiştir Murat’a. Murat gerçeği bilmediği için Melek’e minnettardır. Melek, Murat’la kurduğu gelecek hayali için her yalanı söylemeye hazır olduğunu belli eder. Zeynep ise kendisini ikna edenin annesi olduğunu söyler babasına. Murat, Melek’in yalanını bozmayan Nazlı’ya bir kere daha hayran olurken onun Zeynep için ne kadar önemli olduğunu bir kere daha görecektir.

Sonunda Murat Nazlı’ya her şeyi bildiğini belli ederken hiç dile getirmediği cümlelerle teşekkür edecektir ona. Oya hastanede iyileşmeye çalışırken Kerem, Oya’yı bir an önce özgürlüğüne kavuşturmak için inadını kırmış ve Yıldız’dan yardım istemiştir. Yıldız başarılı bir avukat olsa da Oya’nın davasını çalışmak için Kerem’le her bir araya geldiğinde geçmiş ister istemez kulağına fısıldayacaktır. Sümbül ise kızının cezaevine geri dönmemesi için onu kaçırmaya kalkacaktır.

Benzer İçerik: Canım Annem 55. Bölüm Full İzle | 29 Nisan Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 5 Ortalama: 3.6]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler