Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 58. Bölüm Full İzle | 4 Mayıs Çarşamba

Canım Annem 58. Bölüm Full İzle. TV8 kanalın da hafta içi her gün yayınlanan Canım Annem 58. Bölümü bugün yayınlandı. Dizi takipçileri tarafından merakla beklenen Canım Annem 58. Bölüm bugün izleyicileri ile buluştu. Canım Annem 58. Bölümü kaçıran diz i severler internet arama motorlarında Canım Annem 58. Bölüm izle, Canım Annem son bölüm izle, Canım Annem 58. Bölüm tek parça izle gibi sorularla araştırmaya başladı.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona bağlı bir çocuktur. Annesi bir trafik kazası sonucun da hayatını kaybeder.  Zeynep’in kalbi doğuştan delik olduğu için bu üzüntüyü kaldıramayacaktır. Zeynep üzülmesin diye annesinin öldüğünü babası Murat ondan saklar.

Asude oğlu Murat’ı hep Melek ile evlendirmek istemiştir. Ama Zeynep’in karşısına annesine benzeyen Nazlı çıkar. Zeynep, ona anne diye sarılır. Murat, Nazlı’ya, Zeynep’in kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu kimse bilmemektedir. Ancak kader onu bu hakikati öğrenmesi için oraya göndermiştir.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Melek, Furkan’ın Nazlı’ya birtakım duygular beslediğinden emin olup harekete geçer. Furkan ve Nazlı’yı bir araya getirmek için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Furkan ise Nazlı’yı görebilmek için konağa daha sık gelip gitmeye başlar.

Nazlı her şeyden habersiz Furkan’a dostça yaklaşırken Melek planlarını çoktan yapmıştır. Furkan’ı cesaretlendirip Nazlı’ya kendisine âşık etmesini sağlayacak, bu sayede Nazlı ve Murat’ı tamamen birbirinden uzaklaştıracaktır. Bu yolda adımlarını ince ince hesaplarken doğru an geldiğinde Furkan’ın ağzından aşk itirafını almayı da başaracaktır. Murat’ın ise Nazlı’ya dair hayranlığı artmakta ve her geçen gün onu daha fazla tanımaktadır. Önemli olan ise Murat onu tanımaktan gittikçe daha çok mutlu olmaktadır. Yıldız’ın Rüstem’in yaşadığına dair bir işaret bulmuş olma ihtimali Kerem’i harekete geçirecektir. Rüstem’in yaşadığı ve Oya’nın bu sayece hapisten kurtulacağı umuduna kapılır.

Rüstem’in bir yerlerde saklandığını ve onu saklayanın Ramo olduğunu düşünerek Ramo’nun karşısında çıkar. Kerem, Oya’yı kurtarmak için elini kana bulamaktan çekinmeyecek kadar gözünü karartmıştır.


Benzer İçerik: Canım Annem 57. Bölüm Full İzle | 3 Mayıs Salı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler