Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 60. Bölüm Full İzle | 6 Mayıs Cuma

6 Mayıs Cuma Canım Annem 60. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 60. Bölüm bugün yayına girdi. Hafta içi her gün yeni bölümüyle ekranlara gelen Canım Annem 60. Bölüm dizi severler tarafından merakla bekleniliyordu. Bugün 14:45 de başlayan Canım Annem 60. Bölümü Tek Parça İzle. Canım Annem Son Bölüm İzle.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 60. Bölüm İzle

Murat ve Nazlı otel odasında kilitli kalmışlardır. Kilitli kaldıkları odanın kapısının hemen açılamayacağını öğrenirler. Nazlı bu durum karşısında fazlasıyla gerilmiştir. KAT Murat Nazlı’nın rahatlaması için elinden geleni yapar. İkili hoş bir sohbete başlarlar.

Daha önce hiç konuşmadıkları sırlarına geçmişlerine kadar birbirlerine itiraflarda bulunurlar. Furkan ile Nazlı’ya baş başbaşa vakit geçirmesi için yapılan bu plan Melek’in ayağına dolanmış adeta ters tepmiştir. Melek Nazlı ile Murat’ın otel odasında kilitli kaldıklarını duyunca öfkeden deliye döner. Diğer taraftan Furkan da Nazlı ile başbaşa kalabilmek onunla vakit geçirmek için yakaladığı fırsatın bir takım aksilikler yüzünden harcanmasını kabullenemiyordur. Nazlı ve Murat odada birbirlerine sırlarını anlatıp samimiyet kurmuşlardır. Sabah Zeynep’in görüntülü görüşmek için aranmasıyla uyanan Murat, Nazlı’yı uyandırırken onun etkisine kapılmıştır. Yıldız’ın elinden kurtulan Rüstem kaçmayı başarır Yıldız’ın başına gelenleri öğrenen Kerem, Yıldız’ı evine getirir.. Evde ikili fırsat bulunca geçmişten konuşurlar.

Yıldız geçmişe dair pişmanlığını ve üzüntüsünü anlatmak istese de açıklayamadığı yerler vardır Yıldız’ın ve bunlar yüzünden Kerem Yıldız’ı kolay kolay affetmeyecek üstelik herkes yolunu çizmiştir. Kerem Oya için endişelenirken, Yıldız’ın hayatlarına tekrar girmesinden huzursuz olmuştur. Bunu annesiyle konuşurken Yıldız duyar ve çok kırılacaktır.


Benzer İçerik: Canım Annem 59. Bölüm Full İzle | 5 Mayıs Perşembe

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.