Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 61. Bölüm Full İzle | 9 Mayıs Pazartesi

Günlük dizi Canım Annem 61. Bölüm Full İzle. Oyuncuları ve konusuyla izleyenlerin en sevdiği dizilerden biri olan Canım Annem 61. Bölümü yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 de TV8 ekranlarında başlayan Canım Annem 61. Bölümü dizi severlere tarafından araştırılmaya başlandı. Canım Annem 61. Bölümünü kaçıran dizi takipçileri yayınlanan son bölümü izlemek için araştırmaya başladı.

Canım Annem Oyuncuları ve Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

 

 • Erol Gedik – Murat
 • Selin Sezgin – Nazlı
 • Dilara Büyükbayraktar – Melek
 • Özlem Savaş – Asude
 • Gece Işık Demirel – Zeynep
 • Belma Mamati – Sümbül
 • Funda Eskioğlu – Hatice
 • Metin Yıldırım – Adil
 • Emin Önal – Rüstem
 • Faruk Pakiş – Kerem
 • Serdar Yıldırım – Furkan
 • Cansın Mısırlı – Sinem

Canım Annem 61. Bölüm İzle

Nazlı, gözlerini açtığında Murat’ın bakışlarını üzerinde bulur. Toparlanmaya çalıştığı sırada Zeynep’le konuşacaklarını anlar. Zeynep kötü bir rüya görmüştür annesini babasını çok seviyordur. Hem Zeynep’in bu sözleri hem de bu mecburi bir arada kalmadan dolayı ayrı ayrı etkilenmiş olan Murat ve Nazlı mutludurlar.

Nazlı ve Murat sonunda kapının açılmasıyla aslında hiç yadırgamadıkları bu esaretten kurtulurlar. Furkan Nazlıyla baş başa kalma fırsatını kaçırmıştır. Murat ve Nazlı konağa döndüklerinde daha mutlu ve birbirlerine karşı aralarındaki çekim Melek’in gözünden kaçmaz. Melek, Murat ve Nazlı’nın aralarındaki yakınlığına dair en son gördüğü resimle birlikte kararını verir. Nazlı’ya büyük bir tehdit içindedir bununla ilgili tekinsiz bir adamla görüşür fakat Nazlı’ya ne yapacağını tam olarak bilmeyiz. Kerem’in tavırlarıyla kırılan Yıldız evden ayrılır ve Kerem için bir fedakarlıkta bulunur. Uzun zamandır görüşmediği ve küs olduğu babasını arar. Ondan Rüstem’in yerini bulmasını ister.

Çok geçmeden Yıldız’ın babası Rüstem’in yerini öğrenmiştir ve Yıldız’a adresi söyler. Yıldız, Şule’ye rağmen kendini tehlikeye atarak Rüstem’i bulmaya gider. Yıldız son anda Kerem’e de Rüstem’i bulmaya gittiğini haber eder. Kerem, Yıldız’ın elinden kurtulan Rüstem’le karşı karşıya gelir. Aralarında büyük bir hesaplaşma yaşanır.


Benzer İçerik: Canım Annem 60. Bölüm Full İzle | 6 Mayıs Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler