Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 62. Bölüm Full İzle | 10 Mayıs Salı

TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 62. Bölüm Full İzle. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle dizi severlerle buluşan Canım Annem 62. Bölüm yayınlandı. TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Canım Annem 62. Bölümü izleyenler tarafından heyecanla bekleniyordu. 10 Mayıs Salı günü yayınlanması beklenen Canım Annem 62. Bölümü bugün izleyicilerle buluştu.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 62. Bölüm İzle

Melek planını uygulamak için uygun zamanı kollamaktadır. Zehir tedarik etmiş Melek’i zehirleyecektir. Zeynep annesine bisikletle gezelim der. Fakat Nazlı bisiklet kullanmayı bilmiyordur. Bu yüzden çok gerilir. Murat bunu öğrenince kolları sıvar ve Nazlı’ya bisiklet kullanmayı öğretecektir.

Murat, Nazlı’yı bisiklet kullanmaya giderler aralarında anlık yakınlaşmalar olur bu durum içten içe Murat’ı heyecanlandırır. Melek Murat’ın Nazlı’ya bisiklet kullanmayı öğrettiğini öğrenince iyice hırslanır. Furkan’ın kabusu geri döner, yani sorumsuz annesi çıkar gelir ve Furkan’dan tekrar yüklü bir para isteyecektir Furkan annesinin gelişinden dolayı huzursuz olur. Finalde ise Melek zehri Nazlı’nın içeceğine koymuştur. Nazlı ile paylaşacaktır. Polisler tarafından yakalanan Rüstem hafızasını kaybetmiştir.

Oya, onun yaşadığına inanamasa da özgürlüğüne kavuştuğu için çok mutludur. Bunu Kerem ve Yıldız’a borçlu olduğunu dile getirir. Kerem ve Oya arasındaki bağ elinde olmasa da Yıldız’ı yaralamaktadır. Oya ise Yıldız ile Kerem’in sır geçmişlerinden bihaberdir.


Benzer İçerik: Canım Annem 61. Bölüm Full İzle | 9 Mayıs Pazartesi

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler