Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 63. Bölüm Full İzle | 11 Mayıs Çarşamba

Canım Annem 63. Bölüm Full İzle. TV8 kanalın da hafta içi her gün yayınlanan Canım Annem 63. Bölümü bugün yayınlandı. Dizi takipçileri tarafından merakla beklenen Canım Annem 63. Bölüm bugün izleyicileri ile buluştu. Canım Annem 63. Bölümü kaçıran dizi severler internet arama motorlarında Canım Annem 63. Bölüm izle, Canım Annem son bölüm izle, Canım Annem 63. Bölüm tek parça izle gibi sorularla araştırmaya başladı.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

 • Erol Gedik – Murat
 • Selin Sezgin – Nazlı
 • Dilara Büyükbayraktar – Melek
 • Özlem Savaş – Asude
 • Gece Işık Demirel – Zeynep
 • Belma Mamati – Sümbül
 • Funda Eskioğlu – Hatice
 • Metin Yıldırım – Adil
 • Emin Önal – Rüstem
 • Faruk Pakiş – Kerem
 • Serdar Yıldırım – Furkan
 • Cansın Mısırlı – Sinem

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona bağlı bir çocuktur. Annesi bir trafik kazası sonucun da hayatını kaybeder.  Zeynep’in kalbi doğuştan delik olduğu için bu üzüntüyü kaldıramayacaktır. Zeynep üzülmesin diye annesinin öldüğünü babası Murat ondan saklar.

Asude oğlu Murat’ı hep Melek ile evlendirmek istemiştir. Ama Zeynep’in karşısına annesine benzeyen Nazlı çıkar. Zeynep, ona anne diye sarılır. Murat, Nazlı’ya, Zeynep’in kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu kimse bilmemektedir. Ancak kader onu bu hakikati öğrenmesi için oraya göndermiştir.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Melek amacına ulaşmak üzeredir, Nazlı’nın içeceğine ilaç koymuştur. Nazlı zehirli içeceği tam içmek üzereyken, Nazlı’nın sakarlığı planını suya düşürür. Murat Nazlı’yı tekrar bisiklet kullanmaya götürür.

Murat ve Nazlı birlikte olmaktan keyif alırken, Melek bu durum karşısında iyice öfkelenmektedir ve Nazlı’yı zehirleme fikrinden vaz geçmez. Murat ve Nazlı bisiklet kullanmayı öğrenmekten döndüklerinde Melek tekrar zehirli içecek hazırlar. Fakat bu kez de zehirli içecek yanlış ellere gitmiş içeceği asude içmek üzeredir. Ayşe, Melek’i Cemre’nin ölümüyle ilgili araştırmaya olacağı konusunda bilgilendirince Melek panikler. Şuan kimseye bir şey olmamalıdır aksi halde Cemre konusuyla birlikte bütün dikkatleri üzerine çekecektir. Çünkü Ayşe de Melek’ten az olsa şüphelenmiştir. Melek’i dehşetle zehirli içeceği Nazlı’nın içeceğini için gerilmiştir ve onu önlemek için harekete geçtiğinde içeceği Asude’nin içmek üzere olduğunu görür ve şok olur. Oya, duyduğu minneti göstermek için Yıldız’ı yemeğe davet eder. Sümbül, Oya ve Kerem’in yakınlaşmaması için elinden geleni yapmaktadır..

Oya’nın şerefine düzenlenen yemeğin sonunda gelen bir belge herkesin neşesini kaçıracaktır. Sümbüllerin ev sahibi evin o gece boşaltılmasını ister çünkü ev ertesi gün yıkılacaktır bunun için önceden bilgilendirme yapmış bu Sümbüllerin gözünden kaçmıştır.


Benzer İçerik: Canım Annem 62. Bölüm Full İzle | 10 Mayıs Salı

 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler