Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 64. Bölüm Full İzle | 12 Mayıs Perşembe

Canım Annem Son Bölüm İzle, 12 Mayıs Perşembe Canım Annem 64. Bölüm Full İzle, Canım Annem 64. Bölüm Tek Parça İzle, Canım Annem 64. Bölüm Youtube İzle.

Günlük dizi Canım Annem 64. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Canım Annem de bugün yayınlanacak olan 64. Bölüm heyecanla bekleniyordu. Fragmanın yayınlanmasının ardından dizi severler Canım Annem 64. Bölümü ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladılar. Dizi her zamanki saatinde TV8 kanalında bugün 64. Bölümle sizlerle olacak. Canım Annem 64. Bölüm tek parça izleyebilirsiniz.

Canım Annem Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 64. Bölüm İzle

Nazlı, Murat’tan bisiklet sürme dersi almaya devam etmektedir. Ders için sık sık gözlerden uzak, yalnız kalırlar. Her yalnız kalışları birbirlerini tanımak ve dahası anlamak için fırsat demektir.

Onların bu biçimde baş başa oluşları Melek’i çıldırtmaktadır. Melek, Nazlı’yı Murat’tan uzaklaştırmak için Furkan kartını oynamaya devam etmekte, Furkan’ı Nazlı’ya olan duyguları konusunda cesaretlendirmektedir. Furkan ise annesinin sonu gelmez talepleri ve bencilliğiyle baş etmeye çalışırken bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan Nazlı’ya karşı git gide daha çok bağlanmaktadır. Oya’nın hapisten çıkışı herkesi mutlu etmişken onları yeni bir sürpriz beklemektedir.

Her şeyin yoluna gireceğine dair umutlandıkları bir anda ev sahibi onları evden çıkartır. Sokakta kalmamak için tek çareleri Kerem ve Elvan’a komşu olmaktır. Komşulukla beraber Kerem ve Oya’nın birbirlerine yakın olacak oluşları Sümbül ciddi anlamda rahatsız etmektedir.


Benzer İçerik: Canım Annem 63. Bölüm Full İzle | 11 Mayıs Çarşamba

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler