Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 65. Bölüm Full İzle | 13 Mayıs Cuma

13 Mayıs Cuma Canım Annem 65. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 65. Bölüm bugün yayına girdi. Hafta içi her gün yeni bölümüyle ekranlara gelen Canım Annem 65. Bölüm dizi severler tarafından merakla bekleniliyordu. Bugün 14:45 de başlayan Canım Annem 65. Bölümü Tek Parça İzle. Canım Annem Son Bölüm İzle.

Canım Annem Hangi Günler Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Nazlı ve Murat’ın beraber geçirdikleri zaman sonunda daha rahat konuşabilir hâle gelmeleri ve aralarında oluşmaya başlayan elektrik Melek tarafından net biçimde görülmektedir.

Melek, Nazlı ve Murat’ı birbirinden uzaklaştırmak için elini çabuk tutması gerektiğini düşünerek Furkan ve Nazlı’nın konak dışında bir arada olmalarını sağlayacak bir plan yapar. Bu plan sayesinde Nazlı, annesini ziyaretinde Furkan’a eşlik edecektir. Furkan, geçirdiği bu zor dönemde Nazlı’nın içtenliği ve şefkati sayesinde çok daha iyi hissetmektedir. Nazlı ise Furkan’ın annesiyle ilgili gelişmeleri Murat’tan saklaması sebebiyle, Murat’a hiç istemeden yalan söylemek zorunda kalacaktır. Kerem ve Oya’yı istemeden düştükleri uygunsuz bir vaziyette gören Sümbül komşu olmaya zar zor ikna olduğu Elvan ve Kerem’le tüm köprüleri atmaya hazırdır.

Sümbül’ün ödün vermez tavrı, şahit olduğu durum nedeniyle sabit hâle gelir. Artık Oya ve Kerem ilişkisi daha zor hatta imkansıza yakın bir hâle gelmektedir.


Benzer İçerik: Canım Annem 64. Bölüm Full İzle | 12 Mayıs Perşembe

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler