Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 66. Bölüm Full İzle | 16 Mayıs Pazartesi

Canım Annem 66. Bölüm Full İzle. Oyuncuları ve konusuyla izleyenlerin sevdiği gündüz kuşağı dizilerinden biri olan Canım Annem 66. Bölümü yayınlandı. Hafta içi her gün 14:45 de TV8 ekranlarında başlayan Canım Annem 66. Bölümü dizi severlere tarafından araştırılmaya başlandı. Canım Annem 66. Bölümünü kaçıran dizi takipçileri yayınlanan son bölümü izlemek için araştırmaya başladı.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 66. Bölüm İzle

Nazlı Furkan’ın annesiyle tanışır ve onun zannettiğinden çok daha acımasız biri olduğunu görür. Furkan’a karşı içindeki şefkat ve yardım etme isteği daha da artar.

Furkan ise Nazlı’nın varlığından çok memnundur. Nazlı ve Furkan konak dışındalarken Murat Nazlı için hatırası olan bir çift inci küpe sipariş eder. Nazlı’nın eskiden sahip olduğu ancak sonra kaybettiği için çok üzüldüğü inci küpelerin aynısından sipariş eder. Nazlı konağa döndükten sonra ona hediyesini vermek için yanına gittiğinde yaşayacağı hayal kırıklığından ise henüz habersizdir. Oya ve Kerem, Sümbül engelini aşmak için ne kadar çabalasalar da Sümbül Nuh deyip peygamber dememektedir. Oya, Kerem’den vazgeçmeye hiç niyetli değildir. Onun kendisi için yaptıklarına ise güzel bir yemek jestiyle karşılık vermek ister. Bunun için yardım istediği kişi ise Yıldız’dır. Yıldız, Kerem’i bir başkasıyla görmenin zorluğu yetmezmiş gibi bir de sevdiği adamın sevgilisine, yapacağı jest için yardım etmek zorunda kalınca Kerem’in hayatında olamayacağını anlar.

Kerem’le vedalaşmak için karşısına çıkıp tüm içtenliğiyle ona veda ettiği esnada ise ikisinin eskiden sevgili olduğunu Sümbül öğrenecektir. Sümbül için Oya’yı Kerem’den uzaklaştırmanın en kestirme yoludur bu bilgi.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler