Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 67. Bölüm Full İzle | 17 Mayıs Salı

TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 67. Bölüm Full İzle. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle dizi severlerle buluşan Canım Annem 67. Bölüm yayınlandı. TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Canım Annem 67. Bölümü izleyenler tarafından heyecanla bekleniyordu. 17 Mayıs Salı günü yayınlanması beklenen Canım Annem 67. Bölümü bugün izleyicilerle buluştu.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Murat, Nazlı’yla Furkan’ı samimi bir şekilde konuşurken gördükten sonra Nazlı için aldığı hediyeyi verememiştir. İkisinin de farklı sebeplerle izin aldıktan sonra konaktan birlikte çıkıp birlikte döndüklerini anlayınca kendisine neden yalan söylediklerini merak etmeye başlar. Bu soru aklını ciddi anlam kurcalarken Nazlı’yla arasına elinde olmadan bir mesafe girer. Nazlı, Furkan’a dostça yaklaşıp onun duygularına ihtimal bile vermezken Murat’ın kendisine karşı son zamanlardaki sıcak tavrının ortadan kalkmasına anlam veremez. Melek ise Nazlı’yı Murat’tan uzaklaştırmak için yeni krizleri çıkartmaktan çekinmemektedir.

Furkan’ın annesi Naime’ye Nazlı’nın Cemre’nin yerine geçtiği bilgisini vererek ona müthiş bir şantaj fırsatı armağan etmiş olur. Nazlı, karşısına çıkan Naime’nin şantajıyla birlikte çok ciddi bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anlayacaktır. Oya, Kerem ve Yıldız’ın eskiden sevgili olduklarını Sümbül’den öğrenmiştir ancak Sümbül’ün beklediği tepkiyi vermez. Kerem’e olan güveni yüksektir. Onun kendisine gerçekleri açıklayacağına emindir. Kerem ise Oya’ya her şeyi açıklayacakken Sümbül’ün müdahalesiyle bundan vazgeçmek zorunda kalır. Oya’yı ciddi bir hayal kırıklığı beklemektedir.

Canım Annem 67. Bölüm İzle

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.


Benzer İçerik: Canım Annem 66. Bölüm Full İzle | 16 Mayıs Pazartesi

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler