Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 69. Bölüm Full İzle | 19 Mayıs Perşembe

Canım Annem Son Bölüm İzle, 19 Mayıs Perşembe Canım Annem 69. Bölüm Full İzle, Canım Annem 69. Bölüm Tek Parça İzle, Canım Annem 69. Bölüm Youtube İzle.

Günlük dizi Canım Annem 69. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Canım Annem de bugün yayınlanacak olan 69. Bölüm heyecanla bekleniyordu. Fragmanın yayınlanmasının ardından dizi severler Canım Annem 69. Bölümü ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladılar. Dizi her zamanki saatinde TV8 kanalında bugün 69. Bölümle sizlerle olacak. Canım Annem 69. Bölüm tek parça izleyebilirsiniz.

Canım Annem Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Murat, Nazlı’yla Furkan’ın kendisinden saklamak zorunda oldukları şantajdan habersiz, onların daha rahat görüşebilmek için kendisine yalan söylediklerini düşünmektedir. Nazlı’nın varlığından duyduğu huzur ve Furkan’la dostluğu ister istemez içinde bir yerlerde sarsılmaya başlar.

Nazlı ise Naime’nin şantajından kurtulmak için ne yapması gerektiğini bilmemektedir. Furkan’ın önerisine uyarak onun karşısına çıkarlar. Furkan annesine, artık ona para vermeyeceğini ve hayatından çıkıp gitmesini söyler. Ancak Naime’nin istediğini almadan gitmeye niyeti yoktur ve sonucu ne olursa olsun tehdidini hayata geçirmek için konağın yolunu tutar. Oya, Kerem’den duyamadığı gerçekleri Yıldız’ın ağzından da duyamamıştır. Kerem’in kendisine olan sevgisinden şüphe etmese de Yıldız’ın varlığı onu zaman zaman belli sorgulamalara götürmektedir.

Bu sorgulamaları neticelendirmek için Kerem’i bir teste tabi tutmaya karar verir. Bu testin sonunda acaba Kerem Oya’yı mı yoksa Yıldız’ı mı tercih edecektir? Kerem’i ise Rüstem’e karşı resmi olarak kaçamadığı bir sorumluluk süreci beklemektedir. Kerem için her şey duygusal anlamda çok daha zorlaşacaktır.


Benzer İçerik: Canım Annem 68. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler