Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 70. Bölüm Full İzle | 20 Mayıs Cuma

20 Mayıs Canım Annem 70. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 70. Bölüm bugün yayına girdi. Hafta içi her gün yeni bölümüyle ekranlara gelen Canım Annem 70. Bölüm dizi severler tarafından merakla bekleniliyordu. Bugün 14:45 de başlayan Canım Annem 70. Bölümü Tek Parça İzle. Canım Annem Son Bölüm İzle.

Canım Annem Hangi Günler Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 70. Bölüm İzle

Naime istediğini almak için her şeyi göze aldığını belli ettiğinde Nazlı ve Furkan’a onun istediğini vermekten başka çare kalmaz. Bu süreci kimseye özellikle Murat’a duyurmamak için gizlice yürütmek zorundalardır. Murat ise onları bir arada her gördüğünde aralarında bir ilişki olduğu düşüncesi zihninde pekişir.

Murat nasıl davranacağını kestirmekte zorlandıkça bu durum, Nazlı’yı da zora sokar. Furkan, şirket hesabından çektiği 1 Milyon Lira’yı annesini susturmak için ona verir. Naime, Nazlı’yla Zeynep’i parka giderlerken takip etmiştir. Naime’ye parasını verdikten sonra ise Zeynep’in ortada olmadığını görürler. Oya, Kerem’in, Yıldız’la eskiden sevgili olduğunu kendisinden saklaması nedeniyle ondan uzaklaşmaya başlar. Yılıdz ise telefonunda kendisinden habersiz Kerem’e atılmış bir mesaj bulur. Bunu Oya’nın yaptığını anlar ancak daha önemlisi Kerem’in bu mesajı görüp Yıldız’ı umursamamış olmasıdır. Yıldız, Kerem için hiçbir anlam ifade etmediği düşüncesiyle elinde olmadan yıkılır.

İki kadının da hissettiklerinden habersiz hâlde hayatını yoluna sokmaya çalışan Kerem, kendini anlatabilmenin yollarını kolay kolay bulamamaktadır. Bir gün önce Oya’yla görüşmeye gitmemesinin nedenini Oya öğrendiğinde en azından bir konu aralarında tatlıya bağlanmış olacaktır. Ancak geriye kalanlar üçünü de zorlayacak meselelerdir.


Benzer İçerik: Canım Annem 69. Bölüm Full İzle | 19 Mayıs Perşembe

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler