Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 72. Bölüm İzle | 24 Mayıs Salı

Günlük dizi Canım Annem 72. Bölüm İzle. Hafta içi her gün TV8 kanalında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 72. Bölüm bugün yayına girdi. Gündüz kuşağının en çok izlenen dizisi Canım Annem 72. Bölüm dizi severler tarafından merakla bekleniliyordu. Bugün 14:45 de başlayan Canım Annem 72. Bölümünü kaçıran insanlar son bölümü izlemek için araştırma yapmaya başladı.

Canım Annem İzle

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Nazlı, Murat’ın kendisine karşı Zeynep’e karşı sorumsuz davranmak ve ilgilenmemekle itham edilmesinden dolayı oldukça üzgündür. Furkan Murat’ın Nazlıya karşı olan öfkesinin ve tavrının kendisi yüzünden olduğunun farkındadır. Muratla konuşmak istese de Nazlı asla izin vermez.

Melek yaptığıyla gururlanırken daha güçlü adımlar atması gerektiğini düşünmektedir. Nazlı yaşadığı stresten dolayı karnında başlayan ağrı kimseye hissettirmese de giderek şiddetlenir. Hatice’nin ısrarlarına rağmen Zeynep’i yalnız bırakmamak ve Murat’ın tepkisini çekmemek için onu bırakıp doktora gitmek istemez. Fakat sonunda sokakta düşüp bayılır. Furkan da Melek’in haber vermesiyle konağa Nazlı’yı hastaneye götürmek için gelir. Murat da Nazlı’yı aramaktadır. Nazlı’yı hangisi kurtaracak önce hangisi yetişecektir. Oya, sessizce Kerem ve Oya’nın hayatından çekip gitmek üzereyken Kerem son anda yetişir ve Yıldız’ı bulur. Ona karşı tamamen vicdani sorumlulukla onu gitmekten vazgeçirmeye çalışır. Fakat Sümbül’ün de oyunuyla Oya bu manzarayı görmüş onların yakın olduklarına inanmıştır.

Oya, Kerem’in kendisine Yıldız’dan ve geçmişlerinden bahsetmediği için ona daha da kırılır. Rüstem ise hafızası yerinde olmadığı için hastaneden evine gönderilmiştir. Bakıma ve ilgiye muhtaçtır. Kerem ve Elvan onu hem kabullenmekte zorlanırlar hem de yeni haline alışmakta zorluk çeker.

Benzer İçerik: Canım Annem 71. Bölüm Full İzle | 23 Mayıs Pazartesi

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler