Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 73. Bölüm İzle | 25 Mayıs Çarşamba

Günlük dizi Canım Annem 73. Bölüm İzle. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Canım Annem 73. Bölümü dizi severler tarafından merakla bekleniyordu. Yeni bölümüyle izleyenleri ile buluşan Canım Annem 73. Bölümü izlemek isteyenler internet arama motorlarında dizinin yayınlanan son bölümünü araştırmaya başladılar. Canım Annem 73. Bölümü kaçıran dizi takipçileri için haberimizin devamında paylaştığımız 73. bölümü izleyebilirler.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 73. Bölüm Full İzle

Murat, Nazlı’yı kaldırımda baygın bulur ve konağa taşıyarak hastaneye yetiştirir. Melek’in yardımlarıyla Furkan da peşlerinden gider. Nazlı’nın durumundan kendini sorumlu tutan Murat bir an bile yanından ayrılmaz. Asude, Nazlı’yı sorumsuzlukla suçlarken ona bir şey olmasından korkmaktadır. Hastaneden bir an ayrılmayan Murat ve Furkan birbirlerine içten içe bilenmektedir.

Doktorun söylediği sözleri ikisini de yaralayacaktır. Nazlı ölüm tehlikesiyle karşı karşıyadır. Murat ise Nazlı’nın bu halde olmasından dolayı kendini sorumlu tutar ve büyük bir vicdan azabının içindedir. Sümbül, Rüstem’le hesaplaşma fırsatını yakalar. Oya, Şule’nin ona imalı sözlerinden dolayı aldığı teklifi değerlendirmeye karar verir. Kerem, Sümbül sayesinde gittiği çekimlerde Ramo’yla sarmaş dolaş fotoğraf çektiren Oya’yı görünce şok olur.


Benzer İçerik: Canım Annem 72. Bölüm İzle | 24 Mayıs Salı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler