Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 74. Bölüm İzle | 26 Mayıs Perşembe

Canım Annem Son Bölüm İzle, 26 Mayıs Perşembe Canım Annem 74. Bölüm Full İzle, Canım Annem 74. Bölüm Tek Parça İzle, Canım Annem 74. Bölüm Youtube İzle.

Günlük dizi Canım Annem 74. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Canım Annem de bugün yayınlanacak olan 74. Bölüm heyecanla bekleniyordu. Fragmanın yayınlanmasının ardından dizi severler Canım Annem 74. Bölümü ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladılar. Dizi her zamanki saatinde TV8 kanalında bugün 74. Bölümle sizlerle olacak. Canım Annem 74. Bölüm tek parça izleyebilirsiniz.

Canım Annem Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 74. Bölüm İzle

Murat’tan çekindiği için rahatsızlığını gizleyen Nazlı hastaneye götürüldüğünde artık ölüm tehlikesiyle karşı karşıyadır. Murat son konuşmalarında ona sert çıktığı için pişmandır. Nazlı’yı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya geldiği anlarda ona olan duygularıyla yeniden yüzleşir.

Ancak hemen yanında Nazlı’yı bekleyen en yakın arkadaşı Furkan, her şeyden habersiz biçimde Murat’la Nazlı arasında bir duvar gibi yükselmektedir. Oya, Yıldız karşısında hissettiği eziklikle hızlı bir karar vererek oyunculuk işi için adımlar atmıştır. Tek başına verdiği bu kararlar Kerem’le arasının açılmasına neden olacaktır. Kerem’le arasını düzeltmek için adım attığında ise Kerem’in yanında Yıldız’ı bulacaktır.

Benzer İçerik: Canım Annem 73. Bölüm İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler