Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 75. Bölüm Full İzle | 27 Mayıs Cuma

Canım Annem 75. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Canım Annem de bugün yayınlanacak olan 75. Bölüm merakla bekleniyordu. 75. Bölüm Fragmanın yayınlanmasının ardından dizi severler Canım Annem 75. Bölüm de neler yaşanacağını araştırmaya başladılar. Dizi her zamanki saatinde TV8 kanalında bugün 75. Bölümle sizlerle olacak. Canım Annem 75. Bölüm tek parça izleyebilirsiniz.

Canım Annem İzle

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 75. Bölüm İzle

Nazlı Furkan’ın annesiyle ilgili yaşananları Murat’tan saklamaya çalıştıkça Murat’ın yanlış anlamasına sebep olan olaylar yaşanır. Murat, bu yanlış anlamalar nedeniyle Nazlı ve Furkan arasında bir şeyler olduğundan emin olur. Melek, Furkan’la Nazlı’yı bir araya getirmek için çabalamaya devam eder. Hastanede Furkan’ın Nazlı’ya refakatçilik yapması için yaptığı planlar ise tutmaz. Ani gelişen olaylar neticesinde gece boyu hastanede Nazlı’ya Murat refakat eder. Oya, Kerem’in yanında Yıldız’ı bulduğu yetmezmiş gibi bir de Yıldız’ın kendisine akıl vermesi nedeniyle ona karşı iyice bilenir. Önce Kerem’in sonra Yıldız’ın uyarıları ona kendisini iyice yetersiz hissettirir. Yıldız ise Kerem’den sakladığı geçmişin sırlarıyla çevirili hâlde giderek sıkışmaktadır. Sakladığı gerçekleri Kerem’e açıklayabilmesi hiç kolay değildir.

Benzer İçerik: Canım Annem 74. Bölüm İzle | 26 Mayıs Perşembe

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler