Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 76. Bölüm Full İzle | 30 Mayıs Pazartesi

Canım Annem 76. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Canım Annem de bugün yayınlanacak olan 76. Bölüm merakla bekleniyordu. 76. Bölüm Fragmanın yayınlanmasının ardından dizi severler Canım Annem 76. Bölüm de neler yaşanacağını araştırmaya başladılar. Dizi her zamanki saatinde TV8 kanalında bugün 76. Bölümle sizlerle olacak. Canım Annem 76. Bölüm tek parça izleyebilirsiniz.

Canım Annem Oyuncuları ve Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 76. Bölüm İzle

Nazlı ve Murat açık açık konuşamadıkları gerçeklerin etrafında bir gece geçirirler hastanede. Ertesi gün Nazlı taburcu olur. Murat, daha önce sığındıkları köy evinde kendilerini misafir eden Yusuf’la karşılaştığından beri onunla yaptığı konuşmalarla Nazlı’yla ilgili hislerini tamamen gözden geçirme şansı bulmuştur. O, bu hislerini ne kadar dile dökemese de Yusuf’un soracağı bir soru onu bir cevabın eşiğine getirecektir. Furkan ise Nazlı’yı ziyaret için konağa geldiğinde onu oynadığı rol icabı Zeynep’in annesi ve Murat’ın karısı Cemre olarak görür. Uzun zaman sonra bunu fark etmesi Furkan’ı sarsacaktır. Kerem, Oya’nın kararlarıyla ilgili samimi bir özür diledikten sonra araları yeniden düzelecektir. Ancak kızının ünlü olacağı hayaliyle ayakları yerden kesilen Sümbül’ün küçücük bir hamlesi Oya’yı yeniden düşüncelere sevk edecek ve bir kere daha hızlı karar vermesine neden olacaktır. Yıldız ise Kerem’den uzak durmaya çabalasa bile geçmişin hatıralarından uzak duramamaktadır.


Benzer İçerik: Canım Annem 75. Bölüm Full İzle | 27 Mayıs Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler