Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Erşan Kuneri İzle – Güncel Adres

Dizipal Erşan Kuneri İzle. Netflix platformunda yayınlanan son zamanların en popüler dizisi Cem Yılmaz tarafından kaleme alınan Erşan Kuneri 1. Sezonuyla izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Netflix de top 10 dizi listesin de 1 numara da yer alan ve insanlar tarafından en çok araştırılan diziler arasın da yer alan Erşan Kuneri 1. Sezon Bölümleri yayınlanmasının ardından üyeler tarafından en çok izlenen bölüm oldu.

Erşan Kuneri İzle

Sinema tarihinin ünlü erotik film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1980’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı maceraları konu alıyor. Cem Yılmaz’ın sevilen filmi GORA ile birlikte giren ‘Erşan Kuneri’ karakteri, filmde çok ufak bir rolü olmasına rağmen çok sevilmiş ve zamanla bir efsaneye dönüşmüştü. Yönetmenliğini Cem Yılmaz’ın üstlenmiş olduğu Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda; Başrol de Cem Yılmaz ve Ezgi Mola bulunurken Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Can Yılmaz, Bülent Şakrak gibi birçok birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Erşan Kuneri Konusu

Cem Yılmaz’ın yeni projesi Erşan Kuneri meraklılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Öyle ki henüz yayına girmeden hatta fragmanı dahi çıkmadan dikkatleri üzerine topladı. Kara Komik filmi ile hüsrana uğratan ve artık güldürmüyor dediğimiz Cem Yılmaz umut bağlamak kaçınılmaz oldu. Cem Yılmaz gerek sahne şovları gerekse filmleri ile bizleri kahkahalara boğan biri. Fakat son film serisi Kara Komik filmler hayal kırıklığına uğratmıştı. Temelin de güzel film olsa da Cem Yılmaz’dan komedi beklediğimiz için yapım beklentilerin çok altında kaldı.

Erşan Kuneri Gora ve Arif 216 filmin de yer alan film yapımcı rolündeki hayali bir karakterdi. Karakter kısa süre ekranlarda görünse de izleyici tarafından çok beğenildi. Cem Yılmaz da bunu fark etmiş olacak ki dizisini çekeim demiş. Cem Yılmaz televizyonlardaki kısıtlamalardan dolayı dizinin Netflix platformunda yayınlanmasını istemiştir. Dizi de film yapımcısı Erşan Kuneri’nin 1975 – 1978 yıllarındaki hallerini göreceğiz. Diziyi izlerken çok eğleneceksiniz Cem Yılmaz da çok iddialı bu konuda. Film Yapımcısı Erşan Kuneri’nin farklı film türlerine yönelişine şahit olacaksınız. Sürekli erotik filmler çeken Erşan Kuneri farklı film türlerine yönelişine şahit olacağız bu yapımda.

Dizipal Güncel Giriş Adresi

Türkiye’nin en önemli dizi siteleri arasında yer alan Dizipal milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. Özellikle yurt dışı yapımları noktasında izleyicilerin en önemli kaynakları arasına giren dizipal güncel giriş adresleri araştırılmaktadır. Netflix orijinal içeriği olan Erşan Kuneri’yi ise dizipal sitesinde izleyip izleyemeyeceğini araştıran kullanıcılar güncel giriş adreslerini araştırmaktadır. Dizipal güncel giriş adresi ise araştırmaların sonunda Twitter’dan bulmaktadırlar. Kullanıcılar internette dizipal güncel giriş adresi sorgusunu yaparken en güncel adrese ulaşabilmektedir.

Dizipal Güncel Giriş Adresi: @Dizipal

Benzer İçerik: Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler