Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Kaçış İzle Disney+ | Güncel Giriş Adresi

Disney+ platformu bugün yaptığı duyuru ile birlikte ilk Türk içeriğini izleyiciler ile buluşturdu. Disney+ Kaçış Dizisi Ne Zaman Başlayacak 2022? Disney Plus Kaçış Dizi Konusu, Oyuncuları haberimizin detaylarında sizlerle.

Dizipal Kaçış İzle.14 Haziran da 1. sezonu ile üyelerle buluşacak Kaçış’ın fragmanı yayınlanmasının ardından insanlar Dizinin nerede yayınlanacağını araştırmaya başladı. Aksiyon dolu sahneleriyle insanlarda heyecan uyandıran Kaçış dizisi oyuncuları ve konusu ile çok yakında Disney+ da olacak.

Kaçış Oyuncuları ve Konusu

Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus, muhteşem yapımlarla izleyicisiyle buluşmaya başladı. Türkiye’de seyircisiyle buluşur buluşmaz ilk yapım olacak olan Kaçış dizisinde Engin Akyürek’in yanı sıra İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim yer alacak.

‘Kaçış’ dizisinin konusu savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında sadece Disney+’ ta yayınlanacak.

Dizipal Kaçış İzle

Disney Plus bugün ilk Türkçe içeriğini izleyicilerle paylaştığını duyurdu. Duyuru ile birlikte Escape serisinin teması, oyuncu kadrosu ve yayın süresi hakkında bilgi geldi. Engin Akyürek’in yazıp seslendirdiği Kaçış dizisi Disney Plus platformunun açılışıyla izleyici karşısına çıkacak. Disney Plus Escape serisi ne zaman başlıyor? Disney Plus Escape dizisi temaları, oyuncuları.. Escape dizisi ile ilgili geliştirme ve bilgilere vipdizi.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

03 Medya ve Same Film, Disney Plus’ta yayınlanacak olan Escape dizisi için çalışıyor. Dizinin hikayelerini Engin Akyürek yazarken, senaryoyu Ali Doğançay yazdı. Aksiyon ve macera türünde yayınlanan dizinin yönetmen koltuğuna Yağız Alp Akaydın oturdu.

Dizipal Güncel Giriş Linki

Türkiye’nin en önemli dizi siteleri arasında yer alan Dizipal milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. Özellikle yurt dışı yapımları noktasında izleyicilerin en önemli kaynakları arasına giren dizipal güncel giriş adresleri araştırılmaktadır. Netflix orijinal içeriği olan Barış’ı ise dizipal sitesinde izleyip izleyemeyeceğini araştıran kullanıcılar güncel giriş adreslerini araştırmaktadır. Dizipal güncel giriş adresi ise araştırmaların sonunda Twitter’dan bulmaktadırlar. Kullanıcılar internette dizipal güncel giriş adresi sorgusunu yaparken en güncel adrese ulaşabilmektedir.

Dizipal Güncel Giriş Adresi: @Dizipal

Benzer İçerik: Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle Disney Plus

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler