Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Konuşanlar 67. Bölüm Full İzle 13 Mayıs 2022

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve şuan ülkemizin ilk dizi ve film platformu olan EXXEN de en çok takip edilen programlarından Konuşanların 67. Bölümü bugün yayınlandı. EXXEN üyeleri tarafından merakla beklenen Konuşanlar 67. Bölüm her zamanki günün de 67. bölümüyle üyeler ile buluşacak. Konuşanlar ile Hasan Can Kaya arasındaki eğlenceli sohbet 67. Bölüm de yine devam edecek. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 67. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun.

Konuşanlar 67. Bölüm İzle

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç sıçış hikayeleriyle izleyiciler ile buluşacak. Konukların arasından seçtiği kişilere sorduğu sorular karşısında aldığı cevaplar ekran başındakileri kahkaha boğacak.

Komedyen Hasan Can Kayanın keyifli sunumuyla her hafta cuma günü EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 67. bölümü izlemek isteyen insanlar şimdiden yayınlanacağı saati beklemeye başladı. EXXEN platformuna üye olmayan binlerce kişi internet ortamında Konuşanlar 67. Bölümü araştırmaya başladı. Konuşanlar programını izlemek için binlerce kişi EXXEN platformuna üye oldu diyebiliriz.

Aylık belirli bir ücret karşılığında izlenen EXXEN platformunun son zamanlar da çıkardığı kampanya ile sizlerde bir hafta boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 67. Bölümü sizler de izlemek istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın.

EXXEN Üyelik 1 hafta Ücretsiz Nasıl İzlenir?

EXXEN platformuna üyelik açarken 1 haftalık ücretsiz deneme veriliyor. Sürenin sonunda platformu kullanmaya devam etmek için “Reklam Var” ya da “Reklam Yok” seçeneklerinden birini tercih ederek ücretli üyeliğe geçmeniz gerekiyor. Reklamlı paket 9.99 TL, reklamsız paket ise 19.99 TL. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 67. Bölüm Fragmanı İzle

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar 67. bölümü ile sizlerle olacak. Bir çok kişinin kahkahalar içerisinde izlediği son yılların fenomen programı Konuşanlar 67. bölümü fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı.

Benzer İçerik: Konuşanlar 66. Bölüm Full İzle | 6 Mayıs Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler