Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 10 Mayıs Salı Puanları

10 Mayıs Salı En Hamarat Benim Puan Durumu açıklandı! Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bugün yeni bölümü ve yeni yarışmacısı Rukiye Kepkan ile FOX ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. Gündüz kuşağı programlarından en çok izlenen ve takip edilen En Hamarat Benim de bugün Rukiye hanıma verilen puanlar insanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Rukiye Kepkan yarıştı. FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat olduğunu göstermek için mücadele veren Rukiye hanım bugün ilk olarak sunucu Kadir beyi evinde ağırladı.

Kadir Ezildi her zamanki gibi ilk olarak Rukiye hanımın evini önce bir gezdi daha sonra da detaylı olarak Rukiye hanımın yaptığı temizliği gözden geçirdi. Kadir Ezildi ile çok eğlenceli geçen ev temizliği ve yemek yapma faslından sonra Rukiye hanımın kapısı çaldı ve diğer yarışmacılar da katıldı. Yemekler yendi tatlıların tadımına bakıldı ve puanlamaya geçildi. Program sonunda Rukiye hanıma verilen puanlar şöyle;

  • Aleyna Hanım: 2 Puan
  • Yonca Hanım: 2 Puan
  • Meral Hanım: 3 Puan
  • Didem Hanım: 2 Puan

Rukiye Toplam Puan: 9

En Hamarat Benim 191. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 9 Mayıs 2022 Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler